Po pierwszej randce powiedziała mu, że jest w ciąży. "Tak szybko?" Ojcem dziecka okazał się eks

Heidi Klum i Seal zaczęli spotykać się pod koniec 2003 roku. Przez lata uchodzili za niemal idealną parę światowego show-biznesu. Jak się okazuje, krótko po pierwszej randce modelka dowiedziała się jednak, że jest w ciąży.

Heidi Klum i Seal spotkali się po raz pierwszy w hotelowym lobby. – Właśnie wracał z siłowni, a ja siedziałam tam i gdy go zobaczyłam, pomyślałam: Wow! – przyznała w 2007 roku w rozmowie z Oprah Winfrey. Pod wrażeniem była nie tylko Klum, lecz także Seal. Wymienili się numerami telefonów, a kilka tygodni później umówili się na pierwszą randkę.

Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Po pierwszej randce przyznała, że jest w ciąży. "Nie z tobą, durniu"

Nie był to najlepszy czas. Heidi Klum niedawno rozstała się z włoskim biznesmenem, Flavio Briatorem. To wtedy dowiedziała się, że jest w ciąży. Postanowiła o tym powiedzieć Sealowi prosto z mostu. – Zaśmiałem się i powiedziałem: Tak szybko? To niesamowite! A ona odpowiedziała: Nie z tobą, durniu – zdradził muzyk w rozmowie z "The Mirror" w 2008 roku. Przyznał, że zamilkł na 10 sekund, po czym powiedział, że to niczego nie zmienia. – Po raz pierwszy w życiu miałem całkowitą jasność w związku i dokładnie wiedziałem, co powinienem zrobić – dodał.

 

Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski Gdy się poznali ona miała 39 lat, on 24. Są razem od 27 lat

Byli małżeństwem 7 lat. Choć uchodzili za parę idealną, w związku nie było kolorowo

Klum i Briatore spotykali się przez kilka miesięcy w 2003 roku. Biznesmen zniknął z życia modelki, nie interesował się dzieckiem. Klum wielokrotnie podkreślała, że to Seal jest ojcem Leni. Muzyk adoptował dziewczynkę. Rok po jej przyjściu na świat, modelka i Seal wzięli ślub. Oświadczył się jej na lodowcu w kanadyjskim Whistler, gdzie przygotował romantyczną kolację w igloo. Pobrali się w 2005 roku na meksykańskiej plaży, na ceremonię zaproszono tylko najbliższą rodzinę i przyjaciół. Para doczekała się jeszcze trójki dzieci: dwóch synów i córki. Przez kolejne lata co roku odnawiali przysięgę. I choć uchodzili za parę idealną, w związku nie było kolorowo. Wiadomość o rozstaniu gwiazd zszokowała fanów.

 

– To idealne małżeństwo wcale takie nie było. Mięliśmy poważne problemy – przyznał Seal w 2012 roku w jednym z wywiadów. – Po raz pierwszy mam partnera, z którym mogę wszystko omówić. Kogoś z kim dzielę obowiązki, które wszyscy mamy w życiu. Wcześniej byłam ze wszystkim sama – zdradziła Klum w 2020 roku w rozmowie z "The Sun", zapytana m.in. o związek z Tomem Kaulitzem. W styczniu 2012 roku Seal i Klum ogłosili rozstanie.

 

Anna Nicole Smith osierociła 5-miesięczną córeczkę Była modelką Playboya. O ojcostwo jej córki podejrzewano kilku mężczyzn

Więcej o: