Iza Krzan eksponuje pośladki podczas nurkowania. Fani oniemieli. "Co za ciało. Można się zakochać"

Izabella Krzan wypoczywa obecnie wraz z mamą na rajskim Mauritiusie. Modelka udostępniła serię wyjątkowych kadrów, gdzie zaprezentowała się podczas sportów wodnych i przy okazji zachwyca nienaganną sylwetką. Fani są zachwyceni.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Izabella Krzan w 2016 roku zdobyła tytuł Miss Polonia. Od tego momentu rozwija swoją karierę w show-biznesie. Oprócz tego modelka chętnie publikuje na Instagramie zdjęcia dotyczące jej pracy zarówno jako modelka, jak i prezenterka telewizyjna. Od 2021 roku w parze z Tomaszem Kammelem prowadzi program "Pytanie na śniadanie" na antenie TVP2. Obecnie dziennikarka spotyka się z Dominikiem, który z zawodu jest projektantem. Teraz modelka wybrała się wraz z mamą na słoneczny i rajski Mauritius, skąd zachwyca obserwatorów wyjątkowymi kadrami.

Zobacz wideo Izabella Krzan o prowadzeniu "Pytania na śniadanie" zamiast Marzeny Rogalskiej

Izabella Krzan w bikini eksponuje pośladki podczas nurkowania. Naturalne kadry zachwycają

Wakacyjne kadry z rajskich miejsc zagościły na Instagramie Izabelli Krzan, która wybrała się na urlop wraz z mamą. Miss Polonia 2016, korzysta z dostępnych atrakcji wodnych i spróbowała nurkowania. Pamiątkę w postaci zdjęcia udostępniła na swoim profilu, przy okazji eksponując pośladki w czerwonym stroju kąpielowym. Na kolejnych kadrach można zobaczyć gwiazdę w całej okazałości, krajobrazy oraz samą mamę modelki. Do postu zamieściła również opis:

Foki i delfiny u wybrzeża Mauritiusu.
 

Fani są zachwyceni wyjątkowymi kadrami miss. Lawina komentarzy pod serią zdjęć

Izabella Krzan aktywnie działa w mediach społecznościowych, dzięki czemu zgromadziła sporą liczbę obserwatorów, liczącą już ponad 277 tysięcy osób. Post po jednym dniu od dodania zebrał prawie 13 tysięcy polubień oraz ponad 100 komentarzy. Wśród nich znalazło się wiele komplementów i słów zachwytu.

Cudowne zdjęcia. Iza jesteś wyjątkowo seksowna.
Polskie dziewczyny są najładniejsze.
Nie mów, bo formę trzymasz piękna.
Można się w tobie zakochać. Co za ciało
Ciało petarda
Więcej o: