Doda pozuje na śniegu z głębokim dekoltem. Fani podzieleni: "Żenujące", "Cudowna"

Doda po raz kolejny wzbudziła wśród fanek i fanów skrajne emocje. Tym razem podzieliła się kilkoma zdjęciami, na których zapozowała w odważnym stroju, eksponując dekolt oraz nogi. Co za figura! - "Doda w formie życia", "W ogóle się nie starzejesz" - komentują.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Pytamy przechodniów, z kim poszliby na randkę? "Chciałbym z nią usiąść do stołu i napić się wina"

Doda od lat jest jedną z najpopularniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Ku uciesze wielu fanek i fanów, gwiazda aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 1,5 mln osób, z którymi dzieli się różnymi momentami ze swojego życia. Choć gwiazda obecna jest w show-biznesie od ponad 20 lat, nieustannie potrafi zaskakiwać i wzbudzać różne emocje wśród obserwujących ją osób.

"Doda w formie życia" pozuje na śniegu. Zdania fanów podzielone

Doda opublikowała na swoim instagramowym profilu kilka kolejnych zdjęć z urodzinowego wyjazdu w góry. Tym razem podzieliła się nieco odważniejszymi kadrami, pozując w rozpiętym stroju, który wyeksponował dekolt oraz nogi gwiazdy i podkreślił jej niezwykle zgrabną figurę. - Kiedy z oczu zniknie tamten mróz może wtedy przyznam, że stąd się wzięła moja siła... - podpisała fotografie.

 

Pod postem momentalnie pojawiły się komentarze od internautek oraz internautów. Ich zdania są jednak podzielone. Jedni są zachwyceni opublikowanymi przez Dodę kadrami, inni nie do końca:

Queen to nie ty potrzebowałaś Tyrolu, to on potrzebował ciebie
Tak super wyglądasz, że aż się nie mogę napatrzeć 
Przecudowna
Co za żenada
Bombowa kreacja
Doda w formie życia
Cudowna
To jest żenujące
A gdzie jest mały palec u stopy?
W ogóle się nie starzejesz, nadal młoda i piękna

- czytamy.

"Mi nie daje satysfakcji kiedy zjem fast food, mi daje satysfakcję, kiedy tego nie zrobię"

Doda pochwalić się może szczupłą i wysportowaną sylwetką, która stanowi inspirację dla niektórych kobiet. Pod zdjęciami gwiazdy pojawiają się czasem pytania o to, jak wygląda jej dieta oraz ćwiczenia. Doda nie ukrywa, że za jej wyglądem stoi przede wszystkim zdrowy jadłospis, którego przestrzega od lat. - Cukru nie jem od 15 lat, nabiału od ponad 6. Moja sylwetka na przełomie dekady zmieniała się wielokrotnie i choć zawsze byłam wysportowana, to nigdy nie byłam tak zadowolona z niej jak teraz. Samodyscyplina, higiena życia, wysiłek, konsekwencja to jest coś, co ja po prostu lubię. Mi nie daje satysfakcji kiedy zjem fast food, mi daje satysfakcję, kiedy tego nie zrobię - napisała kiedyś na Instagramie.

Więcej o: