Księżna Kate szokuje na gali BAFTA. Postawiła na dodatki ze znanej sieciówki! Media uchwyciły uroczy moment

Księżna wczoraj wprost zachwyciła! Ale i bardzo zaskoczyła zarówno stylizacją, jak i zachowaniem. Na Gali wręczania nagród BAFTA wyglądała czarująco i po raz kolejny połączyła rzeczy z wysokiej i niższej półki.

Gala rozdania nagród filmowych BAFTA to prestiżowe wydarzenie, na które ściąga cała plejada gwiazd, nie tylko związanych z filmem i telewizją. Od lat patronuje jej książę William, dlatego też oczywiście przybył na nią i tym razem. Jednak największe zachwyty zebrała jego małżonka, księżna Kate. Na ten specjalny wieczór wybrała równie specjalną stylizację. Opinię publiczną zaskoczyła suknia, dodatki, ale i zachowanie Kate.

 

Sukienkowy recycling. Księżna sięgnęła po biżuterię z sieciówki

W świecie koronowanych głów noszenie kilkukrotnie tej samej kreacji to rzadkość, ale Kate zdaje się tym nie przejmować. Na galę BAFTA wybrała sukienkę, w której pokazała się już w 2019 roku, projektu Alexandra McQueena. To klasyczna biała suknia na jedno ramię, która w nowym wydaniu zyskała długi tiul, zwisający z ramienia. Znawcy mody nie są jednak zgodni, niektórzy twierdzą, że to sukienka, jedynie łudząco podobna. ale jednak inna, autorstwa Jenny Packham. Diabeł jednak tkwi w szczegółach, ponieważ stylizację uzupełniają efektowne długie czarne rękawiczki. Wiele osób uważa je za zbyt duży kontrast dla zwiewnej sukienki. Jednak patrząc na garnitur księcia Williama, był to strzał w dziesiątkę. Zarówno smoking, jak i rękawiczki są wykonane z aksamitnej tkaniny, dlatego jako książęca para wyglądają jak idealni dopasowani.

OFERTY AVANTI24.PL: Ta polska marka jest symbolem jakości i ponadczasowego designu. Mokasyny i sneakersy na wiosnę kupisz w dobrej cenie!

Komentatorów zaskoczył także wybór kolczyków Kate. Są duże, misternie wykonane, złote, iście królewskie! Jednak wbrew pozorom nie pochodzą z królewskiego skarbca, a z... Zary! Kosztują mniej niż 100 zł. 

 

OFERTY AVANTI24.PL: Po więcej modowych inspiracji zapraszamy na Avanti24.pl

Delikatny klaps, a publika szaleje. To wciąż zwyczajna para!

Nie tylko stylizacja księżnej Kate jest szeroko omawiana. Wiele mediów zauważyło drobny, zabawny, ale i uroczy spontaniczny gest. Przechodząc po czerwonym dywanie, para książęca ewidentnie cieszyła się ze swojego towarzystwa. Rozmawiali i szeroko się uśmiechali, aż tu nagle Kate lekko klepnęła męża w pośladek. Nagranie stało się hitem internetu, posypało się mnóstwo komentarzy mówiących, że mimo królewskich obowiązków, to wciąż normalna para, która lubi swoje towarzystwo i spontanicznie to okazuje.y

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl 

Więcej o: