Zwierzęta dopasowane do znaków zodiaku. Jaki pupil idealnie zgra się z twoim temperamentem?

Zastanawiasz się, jakie zwierzę idealnie dopasuje się do ciebie i twojego trybu życia? Okazuje się, że astrologia ma na ten temat wiele do powiedzenia. Sprawdź, jaki pupil przypisany jest do twojego znaku zodiaku. To właśnie z nim stworzysz silną więź.

Znaki zodiaku określają nie tylko cechy naszej osobowości, lecz także temperament. Okazuje się, że mogą mieć również wpływ na to, jakie zwierzę będzie świetnie do nas pasować. Zastanawiasz się nad przygarnięciem pupila? Sprawdź, jaki zwierzak przypisany jest do twojego znaku zodiaku. Pamiętaj jednak, by podejść do tego z dystansem i przymrużeniem oka. 

Zobacz wideo Zwierzaki gwiazd na Instagramie. Który najbardziej uroczy?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zwierzęta dopasowane do znaków zodiaku. Baran, Byk, Bliźnięta i Rak

Baran - jego temperament idealnie dopasuje się do charakteru psa. Warto jednak zdecydować się na aktywną rasę, z którą baran będzie mógł chodzić na częste, długie spacery.

Byk - osoby spod tego znaku zodiaku są spokojne i wyważone. Właśnie dlatego świetnie odnajdą się w towarzystwie świnki morskiej lub królika. 

Bliźnięta - wrodzona energia i miłość do niespodzianek sprawiają, że do bliźniąt najlepiej dopasuje się pupil, który zapewnia wiele wrażeń. Idealnym wyborem będzie zarówno pies, jak i papuga, która ubarwi życie właścicielowi.

Rak - cechy osób spod tego znaku zodiaku idealnie zgrają się z temperamentem chomika, szczura lub innego małego gryzonia. Doskonale sprawdzi się również żółw lub gekon.

Jakie zwierzęta idealnie dopasują się temperamentem? Lew, Panna, Waga, Skorpion

Lew - do osób spod tego znaku zodiaku fantastycznie dopasuje się charakter kotów. Spokojne, nieco leniwe usposobienie tych futrzastych pupili sprawi, że idealnie wpisze się w codzienną rutynę lwów.

Panna - w tym przypadku warto zdecydować się na rybki. Pokaźne akwarium nie tylko stanie się cudownym elementem dekoracyjnym wnętrza, lecz także spełni wszystkie potrzeby osób spod tego znaku zodiaku. Unikną w domu sierści i bałaganu, a będą mogły zadbać o urocze zwierzątka.

Waga - ogromna empatia i miłość do zwierząt sprawiają, że wagi świetnie odnajdą się jako opiekunowie każdego pupila. Najbardziej jednak dogadają się z psem lub kotem.

Skorpion - osoby spod tego znaku zodiaku są odpowiedzialne, zdeterminowane i mają wyjątkowe upodobania. Właśnie dlatego będą idealnymi opiekunami dla węży, gekonów lub pająków.

Zwierzaki, z którymi można zbudować silną więź. Strzelec, Wodnik, Ryby, Koziorożec

Strzelec - osoby spod tego znaku zodiaku cenią sobie wolność, swobodę i ruch. Klasycznym, dopasowanym wyborem będzie postawienie na psa, jednak to konie staną się ich prawdziwą miłością.

Wodnik - temperament wodników świetnie zgra się z usposobieniem papużek. Doskonale też dogadają się z małymi gryzoniami takimi jak chomiki.

Ryby - osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku cenią sobie spokój i harmonię. Właśnie dlatego pod ich opieką doskonale odnajdą się rybki lub żółwie. 

Koziorożec - usposobienie osób spod tego znaku zodiaku fantastycznie zgra się z charakterem świnek morskich. Doskonale sprawdzą się też w roli opiekunów królików lub kotów.

Więcej o: