Dominika Ostałowska przeszła ogromną metamorfozę, dzięki diecie jaskiniowców. Na czym polega?

Choć zagrała w wielu produkcjach, sławę przyniosła jej przede wszystkim rola Marty Mostowiak w "M jak miłość". Dominika Ostałowska 18 lutego skończyła 52 lata. W ciągu ostatnich lat jej sylwetka przeszła sporą metamorfozę. Jak udało się aktorce zrzucić zbędne kilogramy?

Dominika Ostałowska urodziła się 18 lutego 1971 roku. Karierę aktorską rozpoczynała na deskach teatru, później kilkanaście razy pojawiła się w telewizji. Zagrała w "Łagodnej", "Historiach miłosnych" czy "Daleko od okna", jednak największą sławę i rozpoznawalność przyniosła jej rola w "M jak miłość", gdzie od 2000 roku wciela się w Martę Mostowiak. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek mówi o makijażu na planie "M jak miłość"

Dominika Ostałowska wciela się w Martę Mostowiak od 23 lat. W pewnym momencie na chwilę zniknęła z serialu

Dominika Ostałowska gra w serialu "M jak miłość" od samego początku, czyli 23 lata. Produkcja do dziś cieszy się ogromną, niesłabnącą popularnością, i choć rola Marty została obecnie mocno ograniczona, w pierwszych sezonach była jedną z głównych. Oglądając serial, mogliśmy śledzić także drogę aktorki oraz zmiany, jakie wprowadzała swoim wyglądzie. Na przestrzeni lat przeszła ogromną metamorfozę, wielokrotnie zmieniała kolor włosów czy ich długość. W 2015 roku na jakiś czas zniknęła z serialu, zrezygnowała także z branżowych wyjść. Wszystko za sprawą problemów z sercem, które wynikały ze zbyt dużej ilości pracy, za to niedostatecznej snu.

Dominika Ostałowska rozprawiła się z nadprogramowymi kilogramami. Jak tego dokonała?

W konsekwencji problemów zdrowotnych oraz stresów aktorka przybrała na wadze, dlatego postanowiła zatrudnić specjalistów, którzy pomogli jej ułożyć odpowiednią dietę oraz plan treningowy. Wybór padł na modną wtedy paleo, która możliwie jak najdokładniej odwzorowuje sposób żywienia ludzi pierwotnych, bez chemii i produktów przetworzonych. Nie mogło zabraknąć także aktywności fizycznej. - Jestem na diecie paleo. To tzw. dieta jaskiniowców: jem dużo warzyw, chude mięso, ryby. Służy mi, bo schudłam już parę kilogramów. Słucham rad specjalistów. Trzy razy w tygodniu także ćwiczę z trenerem - wyznała cytowana przez plotek.pl.

Dieta dopasowana do potrzeb aktorki oraz regularny ruch sprawiły, że szybko rozprawiła się nadprogramowymi kilogramami. Zadbała o zdrowie oraz samopoczucie, dzięki czemu pełna sił i energii mogła wrócić do pracy. Wciąż możemy podziwiać ją w "M jak miłość" oraz w innych produkcjach.

 
Więcej o: