Halle Berry pokazała się w bikini. Fani nie mogą oderwać wzroku: "Dobry Boże"

Halle Berry po raz kolejny wprawiła w osłupienie swoje fanki oraz fanów. 56-letnia aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pokazała się w bikini. - Jak ty to robisz, że wyglądasz, jakbyś nadal miała 20 lat? - komentują.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Ekspertka od żywienia i trenerka dosadnie o tym, co nas tuczy. "To nie pieczywo i ziemniaki"

Halle Berry jest jedną z najpopularniejszych aktorek na świecie, która na swoim koncie ma wiele kultowych ról, w tym m.in. rolę dziewczyny Jamesa Bonda, którą zagrała u boku Pierce’a Brosnana. W 2002 roku uznana została przez magazyn "People" za jedną z 50. najpiękniejszych osób na świecie, natomiast w roku 2008 magazyn "Esquire" okrzyknął Halle Berry najseksowniejszą żyjącą ciemnoskórą kobietą. Aktorka aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 8,1 mln osób, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia.

56-letnia Halle Berry w bikini. Fani: "8 cud świata"

Halle Berry w sierpniu tego roku świętować będzie swoje 57. urodziny, od lat zachwyca jednak świetnym wyglądem oraz kondycją, co zawdzięcza nie tylko swoim genom, lecz przede wszystkim regularnej aktywności fizycznej oraz zdrowej diecie. Ostatnio aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym zapozowała w bikini. - To jest właściwe na niedzielę - napisała. 

 

Choć na fotografii nie widać całej sylwetki aktorki, w komentarzach nie brakuje komplementów oraz słów zachwytu internautek oraz internautów:

Jak ty to robisz, że wyglądasz, jakbyś nadal miała 20 lat?
8 cud świata
Brak słów
Cudowna
Najpiękniejsza kobieta na ziemi
Wyjątkowa kobieta
Dobry Boże, jesteś taka piękna
Jesteś absolutnie zjawiskowa

- czytamy.

Halle BerryHalle Berry https://www.instagram.com/halleberry

Jak Halle Berry dba o swoją figurę?

Kiedyś, w rozmowie z amerykańskim wydaniem Women's Health, Halle Berry opowiedziała o tym, co robi, by utrzymać świetną formę. Aktorka podobno przeznacza na ćwiczenia 30 minut dziennie, uprawiając m.in. jogging, boks czy kickboxing. Halle Berry zwraca także uwagę na stretching, wykonując ćwiczenia jogi. Mając 22 lata, aktorka dowiedziała się, że choruje na cukrzycę typu 1 i od tego momentu bardzo pilnuje swojej diety. Wykluczyła z diety cukier, ograniczyła węglowodany i zrezygnowała z alkoholu.

Byłam całkowicie uzależniona od cukru. Dzień zaczynałam od słodkich płatków. Zawsze zawsze miałam przy sobie batonik lub cukierki (...) Moje zdrowie było zagrożone, więc przeszłam na zimnego indyka zamiast pełnych cukru batoników. Za okno zostały wyrzucone cukierki, desery, a nawet super słodkie owoce.
Więcej o: