62-letnia Małgorzata Pieczyńska pokazała się bez grama makijażu. "Piękniejszej kobiety nie widziałem"

62-letnia Małgorzata Pieczyńska pochwaliła się swoim fanom na Instagramie wyjątkową serią zdjęć, na których pokazała się w zaskakującej odsłonie. Gwiazda zrezygnowała z makijażu. Fani są zachwyceni taką wersją aktorki.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Małgorzata Pieczyńska to wyjątkowo utalentowana i ceniona aktorka, znana z takich produkcji, jak Jezioro Bodeńskie, Piłkarski poker, Szpilki na Giewoncie, czy M jak miłość. Jeszcze w czasach PRL aktorka oświadczyła w jednym z wywiadów, że została weganką, a od kilkunastu lat codziennie praktykuje jogę. Zdrowy tryb życia i stosowanie zbilansowanej diety przełożyło się na świetną formę Pieczyńskiej. Tym razem zaprezentowała się fanom bez grama makijażu.

Zobacz wideo Anna Maria Sieklucka korzysta z medycyny estetycznej?

62-letnia Małgorzata Pieczyńska bez makijażu. Bez względu na porę roku aktorka zachwyca!

Małgorzata Pieczyńska w tym roku będzie świętować swoje 63. urodziny. Gwiazda mimo wieku wciąż może się pochwalić wyjątkowo smukłą sylwetką. Zawdzięcza to m.in. aktywnemu trybowi życia, w którym nie brakuje ćwiczenia jogi. Aktorka aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie często pojawia się w naturalnej wersji, bez grama makijażu na twarzy. Tym razem uraczyła fanów na Instagramie zestawieniem czterech zdjęć z każdej pory roku, gdzie pozuje na tle natury. 

 

Małgorzata Pieczyńska zaskoczyła swoich fanów na Instagramie. Pojawiły się komentarze

Aktorka regularnie wstawia posty na swój profil na Instagramie, gdzie dzieli się kulisami życia prywatnego oraz zawodowego. Jej grono obserwatorów liczy już prawie 35 tysięcy osób. Ostatni wpis Pieczyńskiej, gdzie zaprezentowała się bez makijażu, spotkał się z wyjątkowym entuzjazmem ze strony fanów, którzy skomentowali:

Piękniejszej kobiety nie widziałem.
Cztery pory roku, w każdej super Pani wygląda.
Ale Pani w każdej scenerii wygląda zjawiskowo.
Więcej o: