Serialowa Wioletka z "Rancza" zachwyca figurą na siłowni. "Można się w tobie zakochać"

"Ranczo" to jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Wioletka grana przez Magdalenę Waligórską zaskarbiła sobie sympatię widzów. Sprawdziliśmy, co słychać u aktorki. Na najnowszym zdjęciu na Instagramie prezentuje się naprawdę rewelacyjnie.

Magdalena Waligórska-Lisiecka to polska aktorka filmowa i teatralna. Największą popularność zyskała dzięki wcieleniu się w rolę barmanki Wioletki w serialu TVP1 "Ranczo". Grała tam w latach 2006-2009 oraz 2011-2016. Aktorkę obserwuje na Instagramie 38,5 tysięcy osób, a ona chętnie dzieli się z internautami chwilami ze swojego życia. Tym razem udostępniła zdjęcie z siłowni.

Zobacz wideo "Ranczo" - bajka, którą pokochali polscy widzowie

Jak dziś wygląda Wioletka z "Rancza"? Aktorka zachwyca figurą

Magdalena Waligórska jest absolwentką krakowskiej szkoły teatralnej. W "Ranczu" wcieliła się w postać charakterystycznej barmanki pracującej w miejscowym pubie. Wioletka lubiła mocny makijaż, wyzywające ubrania i jasne, cukierkowe kolory. Waligórska grała również w innych serialach, takich jak "Na dobre i na złe" czy "Prawo Agaty", jednak to właśnie postać Wioletki skradła serca widzów. Na najnowszym zdjęciu na Instagramie możemy zobaczyć, jak obecnie wygląda aktorka. Jak się okazuje, jej zgrabna figura to zasługa wizyt na siłowni.

 

Rola Wioletki przyniosła jej rozpoznawalność. Widzowie do dziś ją uwielbiają

Chociaż od ostatniego odcinka "Rancza" minęło już 7 lat, Magdalena Waligórska nadal jest kojarzona z rolą Wioletki. Aktorka regularnie dzieli się z fanami zdjęciami z pracy czy relacjami z życia prywatnego. Śmiało można powiedzieć, że wygląda świetnie. Potwierdzają to też komentarze, które pojawiły się na profilu aktorki pod udostępnionym przez nią zdjęciem.

Z tyłu pięknie, z przodu jeszcze piękniej
Tu i tu bomba
Cudownie wyglądasz jak zawsze
Można się w tobie zakochać
Cudowna figura
Wyglądasz bardzo atrakcyjnie.

Więcej podobnych treści przeczytasz na Gazeta.pl

Więcej o: