Agata Rubik szczerze o pracy w modelingu: "To nie było nic ekstra". Pokazała zdjęcie

Agata Rubik po raz kolejny zaskoczyła swoje obserwatorki na Instagramie. Tym razem, odpowiadając na jedno z pytań, pokazała swoje zdjęcie sprzed lat. Właśnie tak zaczęła się jej przygoda z modelingiem.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Lili Antoniak zdradza, za czym tęskni z czasów, kiedy nie była jeszcze mamą. Zaskakująca odpowiedź

Agata Rubik zdobywa coraz większą popularność, aktywnie prowadząc swój profil na Instagramie. Jej dystans, poczucie humoru, szczerość oraz naturalność, które pokazuje na co dzień w sieci sprawiają, że liczba obserwujących ją osób stale rośnie. Aktualnie jej profil śledzi ponad 169 tys. internautek oraz internautów, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Regularnie także organizuje dla swoich obserwatorek oraz obserwatorów serię pytań i odpowiedzi. 

Agata Rubik zapytana, "czy chciałaby wrócić do modelingu". Odpowiedziała

Ostatnio Agata Rubik po raz kolejny postanowiła poodpowiadać na wybrane pytania internautek oraz internautów, udostępniając na instagramowej relacji specjalne okienko. Wśród pytań znalazły się m.in. te dotyczące psa, kosmetyków czy strachu przed lataniem. Jedna z osób postanowiła natomiast poruszyć temat modelingu.

Czy chciałabyś wrócić do modelingu?

- zapytała.

Haha, nie. Modeling (przynajmniej w moim wydaniu) to nie było nic ekstra

- odpowiedziała.  - A to moja pierwsza publikacja, w czasopiśmie dla robiących na drutach - dodała do załączonego w tle zdjęcia.

Agata RubikAgata Rubik https://www.instagram.com/agata_rubik/

Jak Agata Rubik utrzymuje dobrą formę?

Choć Agata Rubik nie pracuje już jako modelka i jest mamą dwóch córek, nadal może pochwalić się bardzo szczupłą figurą, o co również zapytana została podczas tego Q&A. - Jakie ma pani rady na utrzymanie tak dobrej formy? - zapytała internautka. 

Dziś na przykład, mimo ferii, wstałam o 6:00, żeby o 7:00 zacząć trening. Dobra forma to zawsze dużo pracy

- odpowiedziała żona Piotra Rubika.

Agata RubikAgata Rubik https://www.instagram.com/agata_rubik/

Więcej o: