51-letnia Magdalena Cielecka opublikowała zdjęcie, na którym ma 15 lat. "Myślałam, że to Doda"

Z okazji urodzin Magdalena Cielecka opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym ma 15 lat. Wzbudziła nim spory zachwyt, ale również niedowierzanie wśród fanów. Niektórzy porównali ją nawet do Dody.

Magdalena Cielecka to znana i ceniona polska aktorka, którą obecnie możemy podziwiać w netfliksowym serialu "Dziewczyna i kosmonauta". Ku uciesze fanów, artystka jest również aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami oraz codziennością. Niedawno opublikowała także zdjęcie z czasów nastoletnich.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Kto jest królem polskiej komedii romantycznej? Zwycięzca mógł być tylko jeden [Popkultura Extra]

Magdalena Cielecka obchodziła 51 urodziny. Z tej okazji podzieliła się pewną fotografią

Magdalena Cielecka od 2008 roku związana jest z Nowym Teatrem w Warszawie. W filmie zadebiutowała już w wieku 23 lat, kiedy zagrała w "Pokuszeniu", jednak największą sławę przyniosły jej role w takich produkcjach jak "Samotność w sieci" oraz "Magda M". Występowała także za granicą, m.in. w Nowym Jorku, Francji czy Londynie. W poniedziałek obchodziła 51. urodziny. Z tej okazji opublikowała zdjęcie sprzed 36 lat, pod którym internauci tłumnie złożyli jej piękne życzenia. Niektórzy nie dowierzali w to, jak wyglądała jako nastolatka.

Magdalena Cielecka opublikowała zdjęcie, gdy miała 15 lat. "Nie poznałabym"

W tym roku Nowy Teatr w Warszawie, na którego deskach występuje Magdalena Cielecka, obchodzi swoje piętnastolecie. Z okazji 51. urodzin artystki na jej profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie z czasów nastoletnich, do którego opis stworzył zespół Teatru:

Tu, na tym zdjęciu ma 15 lat i takie samo zadziorne spojrzenie, jak dzisiaj. Często mówi się, szczególnie w przypadku aktorek i aktorów, że muszą mieć "to coś". Ta fotografia mogłaby z powodzeniem ilustrować to tajemnicze zagadnienie w słowniku.

- czytamy pod fotografią. W komentarzach posypały się życzenia i gratulacje. Fani nie kryli zachwytu nad urodą aktorki oraz nie dowierzali, że ma już 51 lat. Niektórzy z kolei twierdzili, że 15-letnia Magdalena Cielecka przypomina im... Dodę.

A ja myślałam, że to @dodaqueen
Zachwycaj świat i zachwycaj się światem
Nie poznałabym
Wspaniałe
Widzę tu podobieństwo do każdego łącznie z Dodą, ale na pewno nie do M. Cieleckiej
51? Przecież to "czeski błąd", więc 15

- możemy przeczytać w komentarzach. 

 
Więcej o: