Dzieli ich 18 lat, ale nie czują różnicy wieku. "Ani ja nie jestem taki stary, ani Agata taka młoda"

Janusz Chabior i Agata Wątróbska poznali się w 2014 roku na planie filmowym, jednak dopiero 4 lata później pojawiło się pomiędzy nimi uczucie. Mimo że dzieli ich 18 lat różnicy, udowadniają, że wiek to tylko liczba. Tworzą związek, który może być przykładem dla wielu par.

Choć spotkali się wcześniej, dopiero w 2018 roku w trakcie imprezy sylwestrowej u znajomych zaiskrzyło. W rozmowie z "Vivą!" Janusz Chabior przyznał, że kiedy zobaczył Agatę Wątróbską w pierwszej chwili pomyślał, że to niemożliwe, że tak fantastyczna dziewczyna pojawiła się sama. Gdy jednak upewnił się, że żaden narzeczony nie kręci się w okolicy, postanowił się przysiąść. I tak już zostało. - A nasza wielogodzinna rozmowa skończyła się wspólnym selfie z gorącym pocałunkiem — wspomina.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Żona Janusza Chabiora nie przyjęła nazwiska męża. Zdradziła nam, dlaczego

Janusz Chabior i Agata Wątróbska wzięli ślub w 2020 roku. Na weselu zajadali się pizzą

Potem wszystko potoczyło się szybko. W 2019 roku para wybrała się w podróż do Włoch, gdzie na Sycylii aktor postanowił się oświadczyć. Niespełna rok później powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w Klasztorze Kamedułów na krakowskich Bielanach. Ich wesele było wyjątkowe, podawano na nim pizzę oraz wino, a zakochani mieli na sobie oryginalne stylizacje. Zamieszkali wspólnie w nowym mieszkaniu, którego urządzenie okazało się nie lada wyzwaniem. Wkrótce potem wzięli udział programie "Power Couple" i choć nie zajęli pierwszego miejsca, widzowie ich pokochali. Również pandemia nie sprawiła, że ich uczucie przygasło. Wykorzystali ten czas i stworzyli własny program online "Ja, moja garderoba i goście", który cieszy się sporą popularnością.

 

Janusz Chabior i Agata Wątróbska receptę na udany związek. Co cenią najbardziej?

Zakochani w rozmowie z "Vivą!" zdradzili swój sekret na udany związek. Razem dzielą nie tylko życie, ale i pasję, jaką jest aktorstwo. Najważniejsze jest dla nich poczucie humoru. - To jest najbardziej seksowna rzecz u ludzi — stwierdziła aktorka. Oprócz tego ponad wszystko cenią wyrozumiałość, rozmowę i ciekawość drugiej osoby. Janusz Chabior zaznacza, że żona jest dla niego najbliższą osobą na świecie i oboje zawsze starają się mówić to, co w nich siedzi. - W związku najważniejsze jest, żeby się lubić — dodała Agata Wątróbska. Co sądzą o 18 latach różnicy? - Mnie się wydaje, że jesteśmy rówieśnikami, bo w ogóle nie czuję tej różnicy wieku (...). Jak są ludzie ze sobą szczęśliwi, to jaki problem? - skwitował aktor w rozmowie z Kubą Wojewódzkim i Piotrem Kędzierskim. Z kolei w wywiadzie dla "Dzień dobry TVN" w 2020 roku zażartował, że różnica wieku to tradycja rodzinna, gdyż jego tata był starszy od mamy o 15 lat. - I tak w sumie ani ja nie jestem taki stary, ani Agata taka młoda (...) — zażartował.

 
Więcej o: