Trenuje od ponad 6 lat. Niedawno pokazała, jak zmieniło się jej ciało. "Niesamowita metamorfoza"

Martyna Derlat jest trenerką personalną i profesjonalną zawodniczką bikini fitness. Na co dzień mieszka w Wielkiej Brytanii, a za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie dzieli się z fanami efektami treningów. Niedawno pokazała, jaką metamorfozę przeszła w ciągu ostatnich 6 lat.

Martyna Derlat od kilku lat z powodzeniem prezentuje się na scenie kulturystycznej. Na co dzień mieszka w Wielkiej Brytanii, a jej profil na Instagramie obserwuje ponad 33 tysiące fanów. Trenerka chwali się nie tylko efektami treningów. Pokazuje też, jakie ćwiczenia wykonuje i jak zmienia się jej figura w ciągu roku pomiędzy kolejnymi zawodami. Niedawno zaprezentowała przemianę, jaką przeszła przez ostatnich sześć lat.

Zobacz wideo KRĄGŁE POŚLADKI Z Gosią Reysner

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Trenuje na siłowni od 6 lat. Pokazała, jak zmieniło się jej ciało

Regularne treningi wpływają nie tylko na ogólną kondycję, lecz także figurę. To jak ćwiczenia mogą zmienić ciało regularnie pokazuje Martyna Derlat, trenerka i profesjonalna zawodniczka fitness. Chętnie pozuje w skąpych strojach i chwali się umięśnioną sylwetką. Niedawno pokazała, jak jej figura zmieniła się w ciągu ostatnich sześciu lat.

Z kulturystyką każdy rok jest inny. Każdy miesiąc wnosi coś nowego do mojej duszy. Moja miłość do kulturystyki trwa już prawie 6 lat

– napisała w opisie do postu, jaki opublikowała na swoim profilu na Instagramie.

 

Elizabeth Hurley Elizabeth Hurley znowu zachwyca w białym bikini. Fani patrzą i nie wierzą

Lata treningów zaowocowały przemianą. Fani pod wrażeniem

Fani w komentarzach byli pod wrażeniem przemiany, jaką przeszła trenerka.

Wspaniała!
Wow. Niesamowita metamorfoza

Kilka lat temu Martyna Derlat pokazała, jak wyglądała w wieku 24 lat i jak zmieniła się przez dekadę treningów na siłowni. W ciągu 10 lat przemianie uległ nie tylko jej kolor włosów, lecz także sylwetka. Na zdjęciu widać trenerkę w trakcie zawodów fitness.

 

Ma 93 lata i chodzi na siłownie 93-latka zakochała się w siłowni. Trenuje już czwarty rok z rzędu

Więcej o: