Horoskop dzienny 23 lutego [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 23 lutego. Czwartek może być już słodką zapowiedzią weekendu lub dniem pełnym niespodzianek. Chcesz wiedzieć, co Cię czeka? Sprawdź, co mówi Twój horoskop.

Horoskop dzienny - Baran 

Fake it till you make it, czyli udawaj aż Ci się uda. Właśnie tak możesz zrealizować swoje dzisiejsze marzenia. Nie chodzi o życie ponad stan, ale pozytywną energię i wizualizację, która potrafi czynić cuda. 

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny - Byk

Chcesz mieć dziś ostatnie słowo, ale Gwiazdy ostrzegają, że przyniesie Ci to więcej szkody niż pożytku. Osoby, z którymi prowadzisz spór, są tak samo przekonane o własnej nieomylności. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Ktoś dziś będzie bardzo próbował przekonać Cię, że kroczysz w złym kierunku, ale Ty rób swoje. Ta osoba myśli przede wszystkim o swoim interesie, więc bądź dziś głuchy na uwagi kogoś, kogo zawsze podejrzewałeś o złe intencje. 

Kosmogram - co to jest?Kosmogram - najbardziej precyzyjny horoskop. Jak go wykonać i zinterpretować?

Horoskop dzienny - Rak

Ktoś bliski będzie dziś w złym humorze i niewiele będziesz mógł z tym zrobić. Jeśli nie chcesz, aby jego negatywna energia przejęła władzę także nad Twoim dniem, trzymaj się na dystans, a do wieczora wszystko się ułoży. 

Horoskop dzienny - Lew

Czytaj dziś wszystko, co jest napisane drobnym drukiem. Wszelkie dokumenty przed podpisaniem warto oddać do zaufanego doradcy. Nie musisz znać się na wszystkim, czasami warto poprosić o pomoc po to, aby później nie żałować. 

Horoskop dzienny - Panna

Uważaj dziś na komunikację, ktoś może opacznie zrozumieć Twoje intencje. Unikaj kontrowersyjnych tematów i wszelkich niezręczności. Z czasem uda Ci się dopasować do obowiązujących reguł, ale na razie działaj ostrożnie. 

Horoskop dzienny - Waga

Strach ma wielkie oczy, pamiętaj o tym zwłaszcza dzisiaj, zanim zaczniesz panikować. Chłodna analiza pomoże Ci zrozumieć, że nic złego się nie dzieje, przeciwnie już za chwilę na Twoim niebie znów zaświeci słońce. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Jeśli ktoś Cię dziś zrani złym słowem, udawaj, że w najmniejszym stopniu Cię to nie dotknęło. Ktoś szuka punktu zaczepnego, na konfrontację przyjdzie jeszcze czas, na razie spróbuj być ponad ludzką głupotą. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Wydaje Ci się, że masz coś do udowodnienia, ale to Twoje otoczenie powinno Ci teraz coś udowodnić. Z czasem zrozumiesz, że to nie Ty stanowisz problem, wtedy wszystko się ułoży. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Ktoś, kto zwykle nie jest wylewny, dzisiaj powie Ci kilka ciepłych słów, które sprawią, że zrobi Ci się ciepło na sercu. Zyskasz prawdziwego przyjaciela i być może nowego partnera w interesach. 

 Horoskop dzienny - Wodnik

Nie martw się tym, na co nie masz wpływu. Ktoś i tak zrobi to, co uważa za słuszne, możesz tylko być obok i w razie potrzeby zaoferować wsparcie. Z czasem wszystko się poukłada, ale pozwól innym uczyć się na własnych błędach. 

Żywioły ziemi - poznaj najważniejsze.Żywioły ziemi - poznaj ich moce i dowiedz się, jak z nich korzystać [powietrze, ogień, woda, ziemia]

Horoskop dzienny - Ryby 

Nikt nie może Cię skrzywdzić, więc przestań oglądać się przez ramię i zacznij patrzeć w przyszłość. Pomyśl, co sprawi, że Twoje życie stanie się lepsze i idź w tym kierunku. 

Więcej o: