Wyprzedaż w Lidlu! Praktyczny i miękki zestaw do domu za niecałe 20 zł. Podobne produkty w Homla i Pepco

Od czwartku 2 marca w sklepach Lidla dostaniemy funkcjonalny komplet ręczników. Podobne artykuły oferują również inne popularne sieci.

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Można powiedzieć, że Lidl stał się prawdziwym sklepem wielobranżowym. Oprócz produktów spożywczych marka często przygotowuje dla swoich klientów przeróżne promocje, podczas których można zaopatrzyć się w artykuły modowe, ogrodowe czy domowe. Moją uwagę przykuła przyszła oferta, w której znalazły się praktyczne ręczniki.

OFERTY AVANTI24.PL: Po więcej modowych inspiracji zapraszamy na Avanti24.pl

Lidl sprzedaje użyteczne komplety. Miękkie i puszyste

Łazienka to miejsce w domu, w którym ręcznik stanowi niezbędny element wyposażenia. Od czwartku 2 marca w sieci Lidl będzie dostępny komplet tych pożytecznych przedmiotów. Marka zaproponowała nam kilka wariantów kolorystycznych. Wymiary ręcznika to 50x90 cm. Artykuły zostały wykonane w 100% z bawełny, dzięki czemu są miękkie i przyjazne dla skóry.

zestaw z Lidlazestaw z Lidla screen lidl.pl

OFERTY AVANTI24.PL: Księżna Kate zaskakuje na gali BAFTA w kolczykach z Zary! Jednym z dodatków uhonorowała też królową Elżbietę II

Pepco także oferuje ręczniki. Modny wzór

Wiele funkcjonalnych ręczników znajdziemy także w stacjonarnych placówkach Pepco. Jeden z tamtejszych egzemplarzy o wymiarach 50x100 cm dostaniemy w zielonym kolorze. Ręcznik posiada wzór w motywie liści. Podobnie, jak w przypadku Lidla, do stworzenia produktu wykorzystano bawełnę.

Zobacz wideo

ręcznik z Pepcoręcznik z Pepco screen pepco.pl

Propozycja od Homla. Stonowany kolor

Trzecią opcją na uzupełnienie swojej łazienki o nowy ręcznik jest propozycja z sieci Homla. Grafitowy ręcznik MARS wyróżnia się ciekawym designem. Posiada wytłoczenia tworzące cienkie, skośne pasy. Taki ręcznik świetnie sprawdzi się w zarówno białych, jak i ciemnych aranżacjach łazienki, tworząc ciekawą kompozycję. Produkt jest dostępny w różnych wymiarach.

ręcznik z Homlaręcznik z Homla screen homla.com.pl

Więcej o: