Pokazała strój, w którym kosi trawę i rozpętała burzę wśród sąsiadów. Internauci stanęli w obronie

Candice, której grono obserwatorów w sieci liczy już prawie 100 tysięcy osób, podzieliła się filmikiem, na którym pokazała, w jakim stroju kosi trawę wokół domu. Jak wspomina, sąsiedzi mają dość i uznali jej strój za nieodpowiedni.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

TikTok jest jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie i można tam znaleźć dosłownie wszystko. Obecnie służy do udostępniania wideo i pozwala użytkownikom tworzyć oraz udostępniać krótkie filmy na dowolny temat. Rozrywka i taniec nadal są najpopularniejszymi rodzajami materiałów na TikToku. Dużą popularnością cieszą się także profile osób, które dzielą się w sieci różnymi sytuacjami oraz historiami ze swojego życia. Jedną z nich podzieliła się pewna influencerka, która tym razem postanowiła pokazać się, jak kosi trawnik wokół swojego domu. Pokazała również, co na ten temat sądzą jej sąsiedzi.

Zobacz wideo Plama z trawy? To nie problem! Wystarczą dwa składniki

Kontrowersyjny strój do koszenia trawy. Sąsiedzi są oburzeni

Tiktokerka pochodząca z Teksasu podpadła sąsiadom za strój, w którym kosi trawę. Candice na krótkim nagraniu zaprezentowała internautom, w jakich ubraniach wykonuje prace w ogrodzie. Ma na sobie krótkie spodenki oraz sportowy stanik w neonowym odcieniu. Kobieta podkreśla, że wybiera taki strój nieprzypadkowo. W trakcie upałów od razu robi się cała mokra od potu, a koszenie sporych rozmiarów trawnika wokół domu tylko temu sprzyja. Gdy osoby mieszkające w okolicy ujrzały Candice podczas prac w ogrodzie oceniły jej ubiór jako niestosowny. W opisie do kilkusekundowego nagrania załączyła opis:

Kiedy twoi sąsiedzi nie akceptują twojego stroju do koszenia. 

Reakcja internautów na strój Candice do prac w ogrodzie. Co sądzą o opinii sąsiadów?

Jak twierdzi Candice, sąsiedzi są oburzeni wyborem stroju do koszenia trawnika. Kobieta nie zamierza się jednak uginać pod presją mieszkańców z jej okolicy i zapewnia, że będzie nosić to, na co ma ochotę. Filmik Amerykanki spotkał się ze sporą reakcją użytkowników platformy TikTok. Większość z nich wyraziła swoje wsparcie dla kobiety.

Kochana zapewniam cię, że twoja sąsiadka nie ma pretensji do ciebie, tylko jest wściekła na swojego męża.
Muszę umówić się na skoszenie trawnika.
Chciałbym być twoim sąsiadem.
Piękny strój, ale gdybym ja była twoją sąsiadką, to za każdym razem, kiedy kosiłabyś trawnik, wysyłałabym mojego męża do sklepu z nieskończoną listą zakupów.
Mogę mieć tylko nadzieję, że moje sąsiadki też będą tak wyglądać.
 
Więcej o: