Panna młoda nie mogła wypowiedzieć słów przysięgi. Powód? "Płakałabym w panice"

Po czym poznać, że bierze się ślub z właściwym mężczyzną? Trudno powiedzieć. Pewna panna młoda miała jednak okazję upewnić się co do tego już w trakcie ślubnej ceremonii, którą przerwał... szerszeń! "Postawił jej bezpieczeństwo nad swoim. To jest prawdziwa miłość".

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Sposoby na podryw? "Najpierw gest ekstraordynaryjny - jakiś wiersz przeczytać"

Instagramowe reels powstały w odpowiedzi na rosnącą popularność TikToka i pojawiających się tam krótkich filmików. Teraz ten trend przeniósł się także na Instagram, gdzie użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się dynamicznie zmontowanymi nagraniami. Znajdziemy tam zarówno trendy makijażowe, triki, porady, a także wiele historii i momentów z życia wziętych. 

Panna młoda nie mogła wypowiedzieć słów przysięgi. Na pomoc ruszył pan młody. "I wiesz, że to jest ten właściwy"

Na instagramowym profilu @frassetto_films, zajmującego się ślubnymi zdjęciami oraz wideo, pojawiło się nagranie fragmentu ceremonii pewnej pary młodej. Na filmiku widać pannę młodą, która próbuje powtarzać słowa przysięgi, jednak coś przeszkadza jej pod materiałem sukienki na plecach. Okazało się, że jest szerszeń. Na pomoc ruszyła druhna oraz pan młody, który nie zastanawiając się długo, wyciągnął go spod materiału swoją dłonią. 

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów zachwyconych zachowaniem pana młodego:

Ja na 1000% płakałabym w panice... Użądliłaby mnie i prawdopodobnie zerwałabym z siebie sukienkę, zanim pozwoliłabym sobie pomóc
I wiesz, że to jest ten właściwy
O mój Boże, tak pięknie sobie z tym poradziła, bo ja leżałabym na podłodze. A on jest mężem roku!!!
I tak właśnie powinien zachować się mężczyzna!
On zdecydowanie jest opiekunem
Co za wspaniały przykład tego, jak ta podejmie życiowe wyzwania. Ona nie spanikowała - on zobaczył, że trzeba to zrobić i razem stworzyli piękne wspomnienie z czegoś, co mogło być okropne
Postawił jej bezpieczeństwo nad swoim. To jest prawdziwa miłość
Dzielna dziewczyna... Ześwirowałabym i rozebrała w kilka sekund
Jest bohaterem! Świetna historia do pokazania ich dzieciom, wnukom i prawnukom

- czytamy.

Więcej o: