Tajniki makijażu księżnej Kate. Poznaj sekret jej nieskazitelnego i młodzieńczego wyglądu

Na uroczystości przyznania nagród BAFTA księżna Kate zachwycała nie tylko strojem, ale też nieskazitelnym makijażem. Wyglądała ona bardzo świeżo i promiennie. Sekretem jest jeden produkt, którego użyła.

Księżna Kate zachwyciła wszystkich stylizacją, w której pojawiła się na uroczystości przyznania nagród BAFTA. Postawiła ona na białą suknię na jedno ramię z kolekcji domu mody Alexander McQueen. Kreację uzupełniła długimi, czarnymi rękawiczkami, złotymi szpilkami i kopertówką ze złotym wykończeniem. Uwagę zwracały również kolczyki z motywem kwiatów, które jak się okazało, pochodzą z Zary. Nie nie tylko strój księżnej Kate był perfekcyjny. Jej makijaż wyglądał równie nieskazitelnie. 

 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Makijaż księżnej Kate. Jak go odtworzyć? 

Księżna Kate postawiła na delikatny makijaż z mocno podkreślonym okiem. Uwagę zwracały przede wszystkim przydymione powieki, które kojarzą się ze starym, hollywoodzkim stylem. Całe powieki pokryte były głęboki, metalicznym cieniem. Księżna Kate zdecydowała się również na nieco ciemniejsze brwi, niż zwykle. Były one perfekcyjnie wystylizowane - załamane w 2/3 długości i od tego miejsca delikatnie się zwężały. Taki kształt brwi ociepla twarz i łagodzi rysy. Rzęsy również zostały mocno podkreślone. 

Sekretem młodzieńczego wyglądu księżnej Kate był jednak przede wszystkim rozświetlacz w kolorze różowego złota. Sprawił on, że jej cera prezentowała się niezwykle świeżo i promiennie. Nie bez znaczenia pozostaje również róż na policzkach i mocno podkreślone kości policzkowe. Księżna Kate pokryła usta delikatną pomadką z satynowym wykończeniem. 

 

OFERTY AVANTI24.PL: Po modowe inspiracje zapraszamy na Avanti24.pl

Więcej o: