Najlepsza data na ślub według numerologii? Wystrzegaj się jednej liczby

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu. Jeśli właśnie go planujesz, numerologia pomoże ci wybrać najlepszą datę na zawarcie związku małżeńskiego. Chcesz wiedzieć, którym liczbom patronuje miłość i harmonia, a które doprowadzają do rozstania? Wyjaśniamy, jak obliczyć najlepszą datę ślubu.

Podobno szczęśliwy miesiąc na ślub to ten, który ma w nazwie literę "r". Data zawarcia związku małżeńskiego jest jednak równie ważna. Numerologia daty ślubu odpowie na pytania, czy będziecie szczęśliwi w małżeństwie, ile będzie trwało i czy będziecie się dogadywać. Oczywiście warto podejść do tego z dystansem.

Zobacz wideo Makijaż ślubny w stylu boho - jeden z najsilniejszych trendów ostatnich sezonów. Co jest w nim szczególnie istotne?

Numerologia daty ślubu. Od czego zacząć?

Podczas obliczeń pamiętaj, żeby wziąć pod uwagę zarówno datę urodzenia panny młodej, jak i pana młodego. Nie ma znaczenia kolejność, w której zaczniesz analizę. Jeśli chcesz zacząć od panny młodej, na początku musisz znaleźć jej rok osobisty i ustalić, który miesiąc osobisty będzie najbardziej sprzyjający. Wtedy możesz obliczyć jej dzień osobisty i dla porównania wyliczyć go również dla partnera.

Najlepsza data na zawarcie małżeństwa. Które liczby ci sprzyjają?

  • 6 rok osobisty to najlepsza liczba w numerologii daty ślubu. Patronuje jej miłość, harmonia i wspólnota.
  • 3 rok osobisty to świetny rok na ślub. Odpowiada za komunikację, zrozumienie, harmonię i miłość.
  • 9 rok osobisty to najgorszy rok na zawarcie małżeństwa. Jest to czas kończenia starych spraw i robienia porządków. W tym okresie nie powinno się podejmować ważnych decyzji.
  • 5 rok osobisty również nie sprzyja sakramentalnemu "Tak". Ten rok przynosi do małżeństwa zdradę, uzależnienia i nieszczęście.

Jak obliczyć rok, miesiąc i dzień osobisty? Instrukcja krok po kroku

Jeśli właśnie przygotowujesz się do ślubu i chcesz obliczyć swój rok osobisty, podpowiadamy, jak to zrobić. Przykład: osoba urodzona 08.07.1997 chce wziąć ślub w 2023 roku. Dodaj do siebie dzień i miesiąc urodzenia oraz rok planowanego ślubu: 8+7+2+2+3=22. 2+2=4. Osoba urodzona 08.07.1997 w 2023 będzie w 4 roku osobistym.

Miesiąc osobisty obliczamy poprzez dodanie do roku osobistego miesiąca planowanego ślubu. Jeśli planujesz wziąć ślub w sierpniu, który jest ósmym miesiącem roku, do swojego roku osobistego dodaj 8. 4+8=12. 1+2=3. Miesiąc osobisty to 3.

Aby obliczyć dzień osobisty, do miesiąca osobistego należy dodać dzień ślubu. Jeśli bierzesz ślub 14 sierpnia, obliczenia będą wyglądały następująco: 3+1+4=8. Twój dzień osobisty to wtedy 8.

Więcej podobnych treści przeczytasz na Gazeta.pl

Więcej o: