Odmieniona Natasza Urbańska niczym "syrenka Ariel". Jej nowy kolor włosów zrobił wrażenie. "Boski"

Odmieniona Natasza Urbańska przeszła metamorfozę, a jej efektami podzieliła się z fanami i fankami. Gwiazda opublikowała zdjęcie na Instagramie, gdzie w sekcji komentarzy pojawiło się mnóstwo słów zachwytu. Jak Natasza Urbańska prezentuje się w nowej odsłonie?

Natasza Urbańska nie przestaje zaskakiwać. Gwiazda nie tylko bierze udział w nowych, ciekawych projektach, lecz także ostatnio odważnie eksperymentuje z wizerunkiem. Tym razem udostępniła na Instagramie zdjęcie w nowej fryzurze i makijażu, które zachwyciły fanów i fanki. Jak się prezentuje?

Zobacz wideo Natasza Urbańska poznała Beatę Kozidrak w przebraniu Słońca

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Odmieniona Natasza Urbańska. Efekty pokazała na Instagramie 

31 stycznia 2023 roku Natasza Urbańska ogłosiła na Instagramie premierę piosenki, która jest jej propozycją na Eurowizję. Do posta dołączyła fotografię, na której widać spektakularną metamorfozę. Po brązowych włosach nie ma już śladu, a zastąpił je ognisty, rudy odcień.

 

Fani i fanki byli podzieleni na temat tej zmiany, jednak ostatnio Natasza Urbańska opublikowała kolejne zdjęcie, które podpisała:

Co sądzicie o tej metamorfozie? Ja jestem zakochana.

Gwiazda pozuje na nim z włosami przerzuconymi na bok i ułożonymi w delikatne fale. Całą stylizację dopełnia też rozświetlony makijaż z wyraźnym konturowaniem oraz delikatnym odcieniem na ustach. Tym razem jej obserwatorzy oraz obserwatorki są pozytywnie zaskoczeni metamorfozą. Pojawiło się wiele głosów zachwytu. 

 

Jak zareagowali fani i fanki? Są zachwyceni nowym wizerunkiem Nataszy Urbańskiej

Metamorfoza Nataszy Urbańskiej, która została uwieczniona na zdjęciu, zachwyciła jej fanów i fanki. W sekcji komentarzy pod fotografią można przeczytać wiele miłych słów na temat makijażu, lecz największe poruszenie wciąż spowodowane jest kolorem włosów. Obserwatorzy oraz obserwatorki nie mogą wyjść z podziwu, jak odmieniony kolor fryzury pozytywnie wpłynął na wizerunek gwiazdy.

Syrenka Ariel
W tym kolorze jest ci najlepiej. Po prostu ogień. Dzika, piękna i tajemnicza.
Pani przypomina Kylie Minogue z okresu jej świetności. Jest pani pełna wdzięku i seksapilu, a ta metamorfoza służy pani wizerunkowi.
Bardzo piękna fotka. I wspaniały uśmiech. Włosy bardzo piękne!
Pięknie, zostań przy tym kolorze. Jest super!
Ten kolor to zdecydowanie pani kolor.
Pięknie w tych włosach!
Tak prześlicznie w rudych włosach.
Jak pięknie. Cudny makijaż i ten kolor włosów boski! Brawo.
Nataszka ty jesteś tak piękną kobietą, że Tobie w każdym kolorze jest ślicznie. Esencja kobiecości.
Więcej o: