Nigdy nie śpi ze swoim mężem w jednym łóżku. Dzięki temu ich życie seksualne jest "namiętne i pikantne"

36-letnia Miriam Ezagui podzieliła się z internautami swoim sekretem na zdrowy i szczęśliwy związek z 35-letnim mężem Aronem. Dla niektórych może być to zaskakujące, lecz kobieta twierdzi, że spanie w oddzielnych łóżkach w małżeństwie to klucz do sukcesu.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

TikTok oraz Instagram są jednymi z najpopularniejszych platform internetowych na świecie i można tam znaleźć dosłownie wszystko. Obecnie te platformy służą do udostępniania zdjęć i wideo. Dużą popularnością cieszą się profile osób, które dzielą się w sieci różnymi sytuacjami oraz historiami ze swojego życia. Wyjątkowy profil w sieci prowadzi Miriam Malnik-Ezagui, która jest ortodoksyjną żydówką.

Zobacz wideo Dlaczego wszyscy chcą kontrolować Jerozolimę?

Są ortodoksyjnymi żydami. Nie uprawiają seksu przez dwa tygodnie w miesiącu i nie dzielą jednego łóżka

Z założenia większość par sypia we wspólnej sypialni, gdzie dzielą wspólnie tzw. łoże małżeńskie. Okazuje się, że to niejedyna opcja w kwestii par. Swoją historią i spostrzeżeniami w tej sprawie podzieliła się na TikToku Miriam Malnik-Ezagui, która w sieci funkcjonuje pod nickiem @miriam.ezagui. Kobieta na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych, jest szczęśliwą żoną 35-letniego Arona i pracuje jako pielęgniarka i oprócz tego jest ortodoksyjną żydówką. Ciekawymi faktami ze swojego religijnego życia postanowiła podzielić się z internautami. Kobieta zdradziła, że nigdy nie dzieli łóżka ze swoim mężem, a każde z nich sypia osobno. Twierdzi, że to wzmacnia ich związek i sprawia, że ich życie seksualne jest "namiętne i pikantne". Jak się okazuje, jest to podyktowane religijnymi aspektami.

Stosunek żony i męża z punktu widzenia religii jest uświęcony przez Boga, ale wtedy, kiedy odbywa się on we właściwym czasie. Kiedy jest właściwy czas? Okres, kiedy kobieta ma menstruację oraz siedem dni po nim, nazywany jest nida. Zarówno mąż, jak i żona nie inicjują wtedy stosunków. Ba, nie mogą się nawet dotykać. Dlatego osobne łóżka.

Zgodnie z praktykami religijnymi, kiedy Miriam ma okres i w następnym tygodniu zwanym Niddah, małżonkowie nie mogą być aktywni seksualnie. W tym czasie para nie dzieli łóżka, lecz Miriam i Aron poszli o krok dalej i postanowili spać w osobno przez cały rok.

Są rodzicami czwórki dzieci. Spanie w osobnych łóżkach to ich sposób na utrzymanie intymności w związku

Para ma czwórkę dzieci i jak wielu mogłoby się wydawać, osobne spanie może zmniejszyć intymność między nimi. Nic bardziej mylnego. Kobieta twierdzi, że spanie w osobnych łóżkach wzmacnia ich związek i każde z nich o wiele bardziej wypoczęte. Oboje wykonują wyczerpujące prace, on pracuje jako pracownik medyczny, a ona jako pielęgniarka. Co ciekawe, Miriam porównuje każde zbliżenie po tym czasie rozłąki "jak przeżywanie nocy poślubnej od nowa".

Kiedy nie jesteś w stanie dotknąć się przez dwa tygodnie, wszystko staje się o wiele bardziej namiętne i pikantne, kiedy to robisz. Brak kontaktu przez pół miesiąca i nigdy niedzielenie łóżka sprawia, że związek staje się bardziej intymny.
 
Więcej o: