Pamiętacie Zuzię Skalską z serialu "Niania"? Dziś ma 26 lat i nie zajmuje się aktorstwem

"Niania" to był kultowy serial nadawany od 2005 do 2009 roku. W tytułową postać wcielała się Agnieszka Dygant, a rolę Zuzi, jednego z dzieci Maksymiliana Skalskiego, grała Emilia Stachurska. Gdy zaczynała pracę w serialu, miała zaledwie 8 lat. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje?

Serial zdobył dużą popularność i sympatię widzów. Historię Frani Maj i Maksymiliana Skalskiego śledziły przed telewizorami miliony Polaków. Niania Frania opiekowała się trojgiem dzieci swojego pracodawcy – Małgosią, Adasiem i Zuzią. W rolę tej ostatniej wcielała się Emilia Stachurska. Gdy zaczynała grać w serialu, była dzieckiem, a w tym roku aktorka kończy 26 lat. Jak się zmieniła?

Zobacz wideo Popkultura odc. 142

Widzowie ją pokochali. Gdy wcielała się w rolę Zuzi Skalskiej, miała tylko 8 lat 

Emilia Stachurska urodziła się w Krakowie w 1997 roku. Gdy pojawiła się w serialu "Niania" była małą dziewczynką, dziś zaś jest dorosłą kobietą. Od dziecka związana była z tańcem i śpiewem. Występowała w sosnowieckim zespole "Kiepurki" i wygrała jeden z odcinków programu "Od przedszkola do Opola". W wieku 8 lat wcieliła się w rolę introwertycznej córki Maksa Skalskiego w serialu "Niania". Widzowie pokochali ją za szczery uśmiech i dziecięce poczucie humoru. Edukacji nie wiązała jednak z aktorstwem.

- Zawsze szkołę, naukę, czy przyszłą karierę stawiam wyżej niż tę przygodę z telewizją, bo myślę sobie, że kiedyś rzeczywiście, mogę w to pójść, jak dorosnę, natomiast chcę mieć też zawód bardziej stały, żeby nie być zależna od ludzi, którzy dadzą mi rolę – powiedziała w 2020 roku w programie "Dzień dobry TVN".

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Przyszłości nie wiązała z aktorstwem. Planowała podjąć studia z zakresu genetyki

Podczas gry w serialu, Emilia nie zrezygnowała z nauki. Nie przeniosła się nawet do szkoły do Warszawy, a lekcje odrabiała z koleżankami za pomocą telefonu. Naukę i edukację stawiała zawsze na pierwszym miejscu. Planowała podjęcie studiów z zakresu genetyki lub biotechnologii. Po zakończeniu produkcji serialu pojawiła się w kilku epizodycznych rolach, jednak z czasem zniknęła z ekranu. Dziś Emilia stroni od mediów społecznościowych i show-biznesu. Nie posiada konta na Instagramie, a jej zdjęcia na Facebooku pochodzą sprzed kilku lat.

Więcej o: