Roksana Węgiel nie wybiera się na studniówkę. Powód? Chodzi o jej klasę z liceum

Roksana Węgiel jest uczennicą klasy maturalnej. Artystka nie zamierza jednak uczestniczyć w swojej studniówce. Niedawno zdradziła powód tej decyzji.

Roksana Węgiel zaczynała karierę ponad cztery lata temu. Młoda gwiazda wystąpiła wtedy w programie "The Voice Kins Poland". Od tego czasu zdążyła wygrać Eurowizję Junior, nagrać kilka hitów i zdobyć tysiące obserwatorów na Instagramie i TikToku.

Zobacz wideo Najszybszy makijaż na świecie Sandry Kubickiej krok po kroku:

Roksana Węgiel nie idzie na studniówkę. "Nie jestem zbyt zżyta ze swoją klasą"

Dzisiaj artystka jest uczennicą klasy maturalnej. Niebawem ma więc studniówkę. Okazuje się jednak, że gwiazda nie zamierza uczestniczyć w imprezie.

 

O powodach swojej decyzji artystka opowiedziała w rozmowie z portalem brzesko.naszemiasto.pl.

Nie idę na studniówkę. Tak sobie postanowiłam. Nie jestem zbyt zżyta ze swoją klasą, więc stwierdziłam, że zrezygnuję. Mam na ten czas zaplanowane inne działania związane z nową płytą, więc uznałam, że tak będzie lepiej

- wyznała Węgiel.

Roksana Węgiel o swoim nowym związku

Niedawno Węgiel wyznała, że jest w związku. Jej wybrankiem jest 26-letni Kevin Mglej. Jak zdradziła piosenkarka, była to miłość od pierwszego wejrzenia z obu stron. - Nikogo i niczego w życiu nie byłam tak pewna, jak tej relacji. Bardzo mnie wspiera i rozumie. Jest moją bezpieczną przystanią, do której zawsze chcę wracać, kiedy wzbierają falę show-biznesu - wyznała w rozmowie z "Plejadą". 

Co więcej, gwiazda porównała swoją relację do historii swoich rodziców. 

To bardzo ciekawe, ponieważ historia zatacza koło. Dokładnie taka sama różnica jest między moimi rodzicami - moja mama miała 17 lat, kiedy poznała tatę, który w tamtym momencie miał 25 lat. Aktualnie są już 20 kilka lat razem z trójką dzieci i ogromnym szczęściem

- zdradziła. 

 
Więcej o: