Gazetka Biedronka. Aktualna oferta powala! Tylko 2,99 zł za sztukę. Wiosenne promocje także w Lidlu

Nowa gazetka Biedronka. Aktualna oferta zwala z nóg! Podobną znajdziesz w sklepie Lidl. Kwiaty, które pięknie ozdobią wnętrze i wniosą do pomieszczenia powiew świeżości proponuje też sklep POLOmarket. Gazetka każdej z sieci kryje rośliny, które warte są zainteresowania.

Choć sklepy takie jak Biedronka, Lidl i POLOmarket w większości kojarzą nam się z artykułami spożywczymi, okazuje się, że można kupić tam też inne produkty w atrakcyjnych cenach. Oferty zaproponowane klientom w ostatnich gazetkach tych trzech sieci zaskakują. Okazuje się, że można nabyć w atrakcyjnej cenie hiacynty, które kojarzą się z nadchodzącą wiosną. Zakup jednej lub kilku roślin to świetny sposób na odświeżenie pomieszczenia, ozdobienie wnętrza i wprowadzenie do mieszkania czegoś nowego. Niektóre sklepy oferują kwiaty w trzech kolorach już od dziś.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Wprowadź wiosnę do swojego domu. Hiacyntowy ogródek pięknie ozdobi każde wnętrze

Gazetka Biedronka. Aktualna oferta zwala z nóg! Tylko 2,99 zł za sztukę

W aktualnej gazetce sklepu Biedronka można znaleźć hiacynty lub narcyzy w doniczce. Oferta obowiązuje od 20 do 25 lutego, a koszt jednej sztuki to jedynie 2,99 zł. Doniczka, w której umieszczony jest kwiat ma średnicę 7 cm. Cena nie obejmuje doniczek ozdobnych, wazonów i osłonek.

Biedronka: Hiacynt lub narcyzBiedronka: Hiacynt lub narcyz Zrzut ekranu: www.biedronka.pl/pl/press,id,htzshhdbx,title,biedronkowe-oszczdnoci-p-oferta-od-20-02#page=1

Lidl: Kwiaty doniczkowe w atrakcyjnej cenie. Polski hiacynt za 4,99 zł

Od 23 do 25 lutego klienci mogą znaleźć hiacynty w korzystnej cenie również w sklepach Lidl. Rośliny kosztują 4,99 zł za sztukę i są w kolorze niebieskim, różowym lub białym. Dzięki temu klient ma szansę na wybór ulubionej barwy. Hiacynt ma wysokość około 12 cm i umieszczony jest w doniczce o średnicy 9 cm.

Lidl: Polski hiacyntLidl: Polski hiacynt Zrzut ekranu: https://lidl.gazetkapromocyjna.com.pl/lidl-od-czwartku-gazetka-promocyjna-2023-02-23,1275/#page/46

POLOmarket — gazetka. Nowa oferta, a w niej hiacynty

W nowej gazetce sieci POLOmarket również można znaleźć hiacynty w trzech kolorach. Mają 3 cebule i umieszczone są w doniczce o średnicy 12 cm. Oferta obowiązuje od dziś do 28 lutego lub do wyczerpania zapasów. Roślinę można kupić za 9,99 zł, jednak cena nie obejmuje ozdobnej doniczki. 

POLOmarket: Hiacynt 3 cebulePOLOmarket: Hiacynt 3 cebule Zrzut ekranu: https://gazetki.polomarket.pl/gazetki/oferta-od-22-02-id-143594/22/

Więcej o: