Życzenia na Dzień Kobiet - przesłanie na 8 marca. Najciekawsze propozycje dla każdego

Życzenia na Dzień Kobiet mają szczególną moc. Można je interpretować dowolnie, ale uniwersalnym przekazem jest wsparcie wszystkich kobiet oraz podkreślenie ich szczególnej roli. Czego życzyć współczesnym kobietom?

Życzenia na Dzień Kobiet od kobiety i nie tylko - 8 marca 

Międzynarodowy Dzień Kobiet to wyjątkowa kartka w kalendarzu. 8 marca świętujemy osiągnięcia płci pięknej o niezwykłej sile, powraca temat równouprawnienia i organizowane są zbiórki na organizacje wspierające kobiety. Święto goździka po latach zyskało szczególną moc, życzenia na Dzień Kobiet od kobiety, męża, partnera, czy całkiem przypadkowej osoby są ważnym elementem wsparcia i miłym gestem. Poznaj z nami niezwykłą moc życzeń. 

Życzenia na Dzień Kobiet dla koleżanki, która jest dla nas inspiracją 

Dzień Kobiet to dobra okazja do tego, aby przypomnieć komuś, że jest prawdziwym wzorem do naśladowania i wyjątkową osobą. Życzenia na Dzień Kobiet dla koleżanki muszą być wyjątkowe. Jak ubrać myśli w słowa? Oto kilka propozycji:

Kiedy myślę o silnej kobiecie, nie przychodzi mi do głowy żadna osobowość. Dla mnie jesteś moją superbohaterką. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet!

*

Pozdrowienia dla kobiety, która nigdy nie przestała próbować jeszcze raz. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet!

Zobacz wideo Pełna słodyczy szkatułka ze zdjęciem, czyli prezent na Dzień Kobiet w wersji last minute

Życzenia na Dzień Kobiet dla dziewczyny, żony, partnerki  

To w codzienności najczęściej objawia się kobieca siła. Jak podziękować komuś, kto jest zawsze blisko i na kogo zawsze możesz liczyć? Oto inspiracje na najlepsze życzenia na Dzień Kobiet dla dziewczyny, żony, partnerki: 

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet! Dziękuję za to, że jesteś kobietą. Nie wyobrażałam sobie świata bez Ciebie!

*

Życie bez ciebie byłoby niemożliwe. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet.

Krótkie życzenia na Dzień Kobiet dla mamy 

Kobieta, pod której opieką stawiamy pierwsze kroki w dzieciństwie oraz w dorosłość zasługuje na wyjątkowe słowa. Krótkie życzenia na Dzień Kobiet dla mamy to piękny gest, o którym warto pamiętać. 

Wychowała mnie niezwykła kobieta, która nauczyła mnie nigdy nie płakać i wstawać po każdej porażce. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet.

*

Nauczyłaś mnie, czym jest wytrwałość i ciężka praca. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet.

Śmieszne życzenia na Dzień Kobiet z przymrużeniem oka 

Po wzniosłych słowach czas na odrobinę oddechu, śmieszne życzenia na Dzień Kobiet także mają wyjątkową moc, moc uśmiechu. Jak poprawić humor ukochanej kobiecie? 

Miłości po kres i radości do łez, promyków słońca i bukietów róż bez końca, mnóstwo wrażeń i spełnienia marzeń, wiele szczęścia i trafnych decyzji podjęcia, a w portfelu i na koncie? Same miliony lub chociaż tysiące. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet.

*

Bądź nadzieją mi w bezsensie, a w nieszczęściu bądź mi szczęściem. W zamian chcę Ci podarować tylko dwa magiczne słowa: Kocham Cię! Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet.

Zobacz też: Dzień Kobiet - kiedy wypada i co to za święto? Historia i ciekawostki

Więcej o: