Ma 52 lata i lubi podrywać mężczyzn na studenckich imprezach. Ludzie mówią jej, że "czas dorosnąć"

52-latka oznajmiła w sieci, że od spotykania się ze starszymi mężczyznami, woli młodszych. W wolnym czasie chodzi na imprezy wraz ze studentami i śmiało udziela innym porad dotyczących randkowania. Krytycy zarzucają jej, że jest za stara i nie powinna tak robić.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Na początku był dość niepozorną aplikacją służącą do śledzenia ruchu warg i tworzenia muzycznych filmów. Teraz TikTok jest jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie. Obecnie służy do udostępniania wideo i pozwala użytkownikom tworzyć oraz udostępniać krótkie filmy na dowolny temat. Rozrywka i taniec nadal są najpopularniejszymi rodzajami materiałów na TikToku. Dużą popularnością cieszą się także profile osób, które dzielą się w sieci różnymi sytuacjami oraz historiami ze swojego życia. Jedną z nich podzieliła się pewna 52-latka, która imprezy woli spędzać w gronie studentów.

Zobacz wideo Sposoby na podryw? "Najpierw gest ekstraordynaryjny - jakiś wiersz przeczytać"

Ma 52 lata i uważa, że kobiety jej nienawidzą. Podrywa mężczyzn na studenckich imprezach

Zana w sieci pod pseudonimem @hellacougar 52-letnia Patsy Mennuti aktywnie działa w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się swoimi doświadczeniami z randkowania oraz preferencjami. Kobieta zdradziła, że miała problemy z nawiązywaniem kontaktów w sieci ze starszymi mężczyznami. Od niechcenia zaczęła więc spotykać się ze znacznie młodszymi od niej facetami i wyjątkowo jej się to spodobało. Jak sama przyznaje, nie nadaje się do stworzenia związku, więc woli niezobowiązujące relacje z młodszymi wybrankami. Najczęściej wybiera facetów, którzy są o 30 lat młodsi od niej, najlepiej po dwudziestce. Na jednym ze swoich nagrań wyznała:

"Kobiety publicznie krzyczą, że mnie nienawidzą"

Przygody z aplikacjami randkowymi. Swoim postępowaniem naraża się na krytykę internautów

52-latka ujawniła, że czterokrotnie była blokowana na koncie na Tinderze. Kobieta podejrzewa, że jej profil mógł wyglądać na fałszywy i inni użytkownicy zgłaszali go jako podejrzany.

Myślę, że faceci myślą, że jestem fałszywa, kiedy widzą mój profil. To dlatego, że być może rozpoznają mnie z mediów społecznościowych i nie zakładają, że mogłabym być na Tinderze. Ale ja tam naprawdę jestem.

W wolnym czasie Mennuti przyznaje, że lubi chodzić na imprezy ze studentami. Na jednym z filmów pokazała, jak bawi się na imprezie bractwa w college'u. Na nagraniu widać, jak założyła białą czapkę z napisem "puma". Klip spotkał się z krytyką ze strony widzów, którzy napisali w komentarzach:

To jest smutne. Wszyscy się z niej nabijali.
Ona jest taka smutna i żałosna!
Czas dorosnąć!
Więcej o: