Zrobiła sobie tatuaż. Gdy spojrzała w lustro, zalała się łzami. "Coś poszło nie tak"

Decydując się na tatuaż, warto przemyśleć nie tylko wzór, lecz także wybór osoby, której powierza się jego wykonanie. Kluczowe jest też upewnienie się, że rozumie naszą wizję. Boleśnie przekonała się o tym pochodząca ze Szwecji Wilma, która na TikToku podzieliła się swoją historią nieudanego tatuażu.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Jakie podejście do seksu mają młodzi ludzie? "Jak ktoś wcześnie stracił dziewictwo, to był uważany za fajnego"

TikTok jest aktualnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie. Użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się tam krótkimi, dynamicznymi filmikami o przeróżnej tematyce. Znajdziemy tam m.in. układy taneczne, trendy, makijaże, stylizacje, a także zaskakujące triki i porady. Dużą popularnością cieszą się również profile osób, które dzielą się w sieci historiami i wpadkami ze swojego życia.

Zrobiła sobie tatuaż i szybko tego pożałowała. "Czego ona się spodziewała?"

Pochodząca ze Szwecji Wilma Hägglund opublikowała na swoim tiktokowym profilu nagrania, w których podzieliła się swoją historią z nieudanym tatuażem w roli głównej. Okazuje się, że dziewczyna chciała wytatuować sobie na wewnętrznej stronie ust napis "meow". Tatuażysta chyba nie do końca zrozumiał jednak wizję dziewczyny, a konsekwencje okazały się dramatyczne... Udostępniła wideo, na którym płacze, zakrywając usta dłonią i mówiąc: "Wytatuował mi go w niewłaściwym miejscu". 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów:

Coś poszło nie tak
Ale czemu to zrobiła, a później płacze?
Czego ona się spodziewała?
Zdecydowała się na usunięcie
Mogło być gorzej
Jak to możliwe, że nie czuła, gdzie tatuaż jest robiony?
O mój Boże

- czytamy. Na profilu pokazała także swoją inspirację oraz to, jak wygląda efekt końcowy u niej.

Wilma HägglundWilma Hägglund https://www.tiktok.com/@wilmah10

Pozbyła się nieudanego tatuażu

Choć usuwanie tatuażu jest znacznie boleśniejsze niż jego wykonanie, Wilma Hägglund nie czekała długo i najszybciej, jak to było możliwe, postanowiła się go pozbyć. Po jakimś czasie udostępniła na TikToku wideo, na którym pokazała, jak prezentują się jej usta obecnie, po serii zabiegów laserowych. - Już go nie ma, dzięki bogu za laser - napisała.

Programu Mamy czas możecie słuchać w wersji audio w dużych serwisach streamingowych, np. tu 

Więcej o: