Kobiety spod tych znaków zodiaku bywają zazdrośnicami. Zwykle kontrolują i chcą skupiać na sobie uwagę

Każdy zna kogoś, komu nie wystarcza to, co ma i zazdrości osiągnięć znajomym. Okazuje się, że negatywne podejście do rzeczywistości może być powiązane ze znakiem zodiaku. Niektóre kobiety po prostu nie potrafią cieszyć się sukcesami innych. Czy znasz kogoś takiego?

Niektóre kobiety bywają zazdrosne o partnerów i znajomych. Zdarza się, że bacznie śledzą każdy ich krok i nie potrafią cieszyć się z tego, co mają na co dzień. Jeśli ktoś inny osiągnie sukces, nie mogą poskromić negatywnych myśli, bo same również chciałyby otrzymać awans, kupić drogi ekspres do kawy czy nowy telewizor do salonu. Okazuje się, że może być to powiązane z datą urodzenia i znakiem zodiakuPamiętaj, by do poniższych opisów podchodzić z dystansem i przymrużeniem oka.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Horoskop roczny miłosny - wodnik

Kobiety spod tych znaków zodiaku to zazdrośnice. Koziorożec

Zdarza się, że kobiety spod znaku Koziorożca porównują swoje osiągnięcia do sukcesów innych ludzi. Mimo że same często mogą pozwolić sobie na zakup gustownego ubrania czy urlop za granicą, kipią ze złości, jeśli koleżanka kupiła droższą odzież u znanego projektanta lub poleciała do ciepłych krajów. Bywa, że nie chcą czuć się gorsze, dlatego dopuszczają się koloryzowania i opowiadania historii o swoich dokonaniach, które w rzeczywistości nie miały miejsca. Często chcą, by to na nich skupiała się uwaga partnera czy znajomych. 

Jaki znak zodiaku jest najbardziej zazdrosny? Lew

Lwy powszechnie uchodzą za dusze towarzystwa. Jeśli ktoś cieszy się większym powodzeniem niż one, bywają zazdrosne. Zdarza się, że od razu okazują swoje uczucia, przez co mogą zniechęcać do siebie znajomych. Często ich celem jest odwrócenie uwagi od innych i skupienie jej na sobie, co zazwyczaj im się udaje. Lubią grać pierwsze skrzypce, przewodzić grupie i wyznaczać nowe trendy. 

Zazdrosne znaki zodiaku. Ryby

Choć zodiakalne Ryby często uchodzą za dobre partnerki i żony, zdarza się, że kontrolują partnera i są o niego zazdrosne. Czasem chciałyby znać każdy szczegół z życia drugiej połówki, przez co zadają jej wiele pytań o nawet najdrobniejsze detale. Jeśli coś nie idzie po ich myśli i tracą tym kontrolę, mogą się bardzo zezłościć. Często chciałyby stanowić centrum zainteresowania partnera, niezależnie od okoliczności.

Więcej o: