23-latka zakochała się w przyrodnim bracie. Niedawno wzięli ślub. "Czułam się dziwnie"

Matilda i Samuli Eriksson byli przyrodnim rodzeństwem. Połączyło ich jednak coś więcej niż więzy rodzinne. Dziś tworzą szczęśliwy związek i chętnie opowiadają o swojej historii.

W 2019 roku matka Matildy wzięła ślub z ojcem Samuliego. Przyrodnie rodzeństwo niemal od razu złapało ze sobą świetny kontakt. Zaprzyjaźnili się, spędzali ze sobą dużo czasu. Oboje bali się jednak przyznać, że czuli do siebie coś więcej. To zmieniło się w 2021 roku.

Zobacz wideo Pytamy przechodniów, z kim poszliby na randkę? "Chciałbym z nią usiąść do stołu i napić się wina"

Więcej podobnych historii przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zakochała się w przyrodnim bracie. "Czułam się dziwnie"

W 2021 roku Samuli, po jednej z imprez, zebrał się na odwagę i zainicjował pierwszy pocałunek. – Od razu odpowiedziałam z całą namiętnością – przyznała w 2022 roku w rozmowie z Yahoo News Australia. – Myślałam, że jest w tym coś złego. Czułam się dziwnie, nie spodziewałam się tego – przyznała Matilda cytowana przez portal The Sun. Początkowo oboje udawali, że do niczego nie doszło i zdecydowali, że taka sytuacja nigdy więcej się nie powtórzy.

 

Jednak dwa tygodnie później zostali parą i Samuli niemal od razu wprowadził się do Matildy. – Wydawało mi się to dobre i naturalne – dodała. Kobieta z początku miała jednak pewne wątpliwości. Sytuacja była bowiem dość niecodzienna. – Byłam jednocześnie zdezorientowana i zakochana. Szczerze mówiąc, naprawdę nie wiedziałam, co robić. Myślałam o tym, że on nadal jest moim przyrodnim bratem, o tym, co powiedzą inni ludzie – zdradziła Matilda. Choć rodzice wspierali parę, niektórzy znajomi uważali, że to dziwaczne. Większość jednak uznała, że para jest dla siebie stworzona i zaakceptowała ich związek.

 

Wyszła za mąż za przyrodniego brata. "Historia jak z filmu"

W październiku 2021 roku w tym samym momencie poprosili siebie o rękę. W lipcu 2022 roku 23-letnia Matilda i 27-letni Samuli pobrali się, związek od lat wspiera ich rodzina. Na co dzień mieszkają w Finlandii. O swojej historii chętnie opowiadają w mediach społecznościowych, a ich filmy publikowane na TikToku szybko stały się viralem. Niektórzy internauci nie mogli powstrzymać nieprzyjemnych wiadomości. – Dostajemy wiele negatywnych komentarzy, w stylu idź na terapię, to obrzydliwe, to mnie przyprawia o mdłości – przyznała Matilda. Na szczęście pojawiają się także głosy pełne wsparcia.

Bez przesady, przecież nie są ze sobą spokrewnieni.
Szczerze mówiąc, to słodkie, że twoja mama wzięła ślub z jego ojcem, a ty z nim.
Historia jak z filmu!
 
Więcej o: