Gdy zobaczył ją w telewizji, powiedział, że zostanie jego żoną. W tym roku będą świętować 24. rocznicę ślubu

David i Victoria Beckham to jedna z najbardziej znanych par na świecie. Należą do najdłuższych i najsilniejszych małżeństw celebrytów, często wyznając sobie wzajemną miłość w wywiadach i postach w mediach społecznościowych. Ich historia miłosna trwa 26 lat.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

David i Victoria Beckhamowie stali się ikonami mody, sportu i muzyki w ciągu całej swojej kariery. 14 lutego 2023, z okazji walentynek para postanowiła udostępnić w swoich social mediach romantyczne wspomnienie z 1999 roku.

26 lat i wciąż jesteś moją walentynką, tak bardzo cię kocham - napisała Victoria Beckham w opisie.
 
Zobacz wideo Mai Hyży ślub marzeń: Chciałabym wyjechać za granicę, w boho, z wiankiem

Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. "Ta dziewczyna będzie moją żoną"

Ich historia zaczęła się w 1997 roku. Chociaż para dorastała w Londynie zaledwie 15 minut od siebie, spotkali się dopiero wiele lat później na meczu piłki nożnej. Victoria Adams, słynna członkini Spice Girls przyszła zobaczyć mecz Manchesteru United, w którym grał David Beckham. Spotkali się po meczu, lecz nieśmiałość piłkarza zwyciężyła, a ten jedynie przywitał się z drugiego końca pokoju. Wtedy myślał, że stracił swoją szansę. Piłkarz, zanim spotkali się na żywo, zobaczył swoją przyszłą żonę w telewizji. W 2008 roku w programie Ellen DeGeneres wyznał:

Byłem w pokoju hotelowym z moim najlepszym przyjacielem, który był drużbą na moim ślubie. Pamiętam, jak się odwróciłem – zanim jeszcze poznałem Victorię – i powiedziałem: Ta dziewczyna będzie moją żoną.

Jednak ze strony Victorii, ta miłosna historia miała inny początek. Wokalistka, ujawniła w 2016 roku na łamach brytyjskiego Vogue, że nie interesowała się piłką nożną, a podczas ich pierwszego spotkania nie wiedziała, kim jest David Beckham. Jednak podczas drugiego spotkania, tydzień później para zbliżyła się do siebie. Podczas wywiadu powiedziała:

Rozmawialiśmy przez około godzinę w poczekalni dla graczy, a potem wsiadłam do pociągu. Zapisałam swój numer na bilecie kolejowym, który nadal ma David.

Victoria powiedziała w jednym z wywiadów, że urzekła ją rodzinna natura Davida. Przywołała w swojej wypowiedzi sytuację, w której inni piłkarze stoją przy barze i piją, Davida zobaczysz zaś stojącego u boku rodziny.

 

Ślub i powiększenie rodziny. "Od razu poczułem, jakbyśmy zawsze byli sobie przeznaczeni"

Wkrótce potem David i Victoria zakochali się w sobie. Gdy związek zaczął kwitnąć, para została nazwana przez media i prasę Posh i Becks – i tak pozostało do dziś. David i Victoria Beckham ogłosili swoje zaręczyny w 1998 roku. Zaledwie rok później ujawnili, że spodziewają się pierwszego dziecka. Victoria ujawniła później, w swojej autobiografii "Learning to Fly", że chciała nadać swojemu synowi "chłopięce" imię. Wyjaśniła to tym, że spodziewa się, że jej syn pójdzie w ślady taty jako piłkarz.

Zawsze podobało mi się imię Brooke, a potem nagle pomyśleliśmy o Brooklynie. Zawsze lubiłam to miejsce jako miejsce. Jest bardzo wielokulturowe, mocno ugruntowane. Dopiero potem zdałam sobie sprawę, jakie to było właściwe, ponieważ to w Nowym Jorku dowiedziałam się, że jestem w ciąży.

Wkrótce po narodzinach pierwszego syna, pobrali się 4 lipca 1999 roku w zamku Luttrellstown w Irlandii. 1 września 2002 na świat przyszedł ich drugi syn, Romeo. 20 lutego 2005 urodził się Cruz, trzeci syn. 10 lipca 2011 Beckhamowie powitali swoje czwarte dziecko. Córkę nazwali Harper Seven. Drugie imię jest ukłonem, w stronę numeru na koszulce piłkarskiej Davida. W swojej autobiografii David Beckham napisał:

Moja żona wybrała mnie z książki z naklejkami piłkarskimi. A ja wybrałem ją z telewizji… Od razu poczułem, jakbyśmy zawsze byli sobie przeznaczeni.
 

David ujawnia sekret udanego małżeństwa z Victorią. "To zawsze ciężka praca"

W 2023 roku Victoria i David Beckham będą świętować 24. rocznicę ślubu. Piłkarz podczas swojego talk-show "The Sunday Project" w rozmowie z Lisą Wilkinson zdradził, jaki jest według niego największy sekret udanego małżeństwa.

Bycie małżeństwem przez tyle czasu to zawsze ciężka praca, wszyscy to wiedzą. Sekretem jest przetrwanie trudnych sytuacji, takich jak podróżowanie, bycie z dala od siebie. Dzięki temu możesz przetestować, czy to działa.

Piłkarz ujawnił również, że on i jego żona, stawiają sobie za priorytet wspólne spędzanie czasu w ich napiętych harmonogramach.

Więcej o: