Kożuchowska zachwyciła stylizacją. Fani porównują ją do Cate Blanchett. "Prostota, a zarazem bogactwo"

Małgorzata Kożuchowska dobrze wie, jak przyciągnąć uwagę. Tym razem zaprezentowała się w wyjątkowym wydaniu z błyszczącym efektem. Fani nie kryją zachwytu. W sekcji komentarzy pojawiło się wiele komplementów oraz porównań do zagranicznej gwiazdy kina.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Małgorzata Kożuchowska to polska aktorka filmowa i teatralna, prezenterka telewizyjna oraz okazjonalnie wokalistka, co zaprezentowała na nagraniu swoim obserwatorom na Instagramie. Aktorka jest również niewątpliwe piękną kobietą, a widzowie mogą ją znać z roli Hanki Mostowiak w "M jak miłość", w którą wcielała się w latach 2000-2011. Również udział w innych produkcjach przyniósł jej sławę, chodzi m.in. o: "Rodzinka.pl", "Druga szansa", "Kiler" czy "Kiler-ów 2-óch".

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska o Łepkowskiej. "Czasami wbiła mi jakąś szpilę"

Małgorzata Kożuchowska w olśniewającym wydaniu błyszczy na kolacji jednej z marek

Małgorzata Kożuchowska zadała szyku podczas ostatniej kolacji jednej z luksusowych marek, w której wzięła udział. Z tej okazji podzieliła się z fanami na Instagramie serią zdjęć, na których zaprezentowała się w błyszczącej od stóp do głów stylizacji. Czarna marynarka o kroju oversize została zestawiona z długą spódnicą ze zwiewnego materiału. Do całości dobrała bardzo wysokie obcasy na platformie oraz modną torebkę do ręki. Aktorka zachwyciła również wystylizowaną i ułożoną fryzurą oraz subtelnym makijażem.

 

Pod postem pojawiło się wiele komplementów. Fani aktorki są zachwyceni

Aktorka może liczyć na wsparcie ze strony swoich fanów, których grono na Instagramie liczy już ponad 1,1 miliona osób. Ostatni post Kożuchowskiej wywołał niemałe poruszenie. Fani w komentarzach dali wyraz swojego zachwytu nad urodą i stylizacją gwiazdy.

Zjawiskowo Pani wygląda.
Petarda. Pięknie i z klasą
Piękna i olśniewająca
Wyglądała Pani przepięknie. Wspaniała stylizacja.
Jak Cate Blanchett
Prostota, a zarazem bogactwo
Więcej o: