Ciężarna Rihanna świętuje urodziny w sukience z głębokim dekoltem. Fani: "Dobry Boże"

20 lutego Rihanna kończyła 35-lat. Swoje urodziny świętowała w towarzystwie partnera oraz przyjaciół. Odważny strój, który wybrała na tę okazję wprawił w osłupienie fanki oraz fanów. - "Tylko na nią spójrzcie!", "Ten stan tak bardzo jej służy" - komentują. Pojawiły się nawet spekulacje, że Rihanna tak naprawdę nie jest w ciąży.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Pytamy przechodniów, z kim poszliby na randkę? "Chciałbym z nią usiąść do stołu i napić się wina"

Rihanna jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek na świecie. Ostatnio zrobiło się o niej głośno w mediach za sprawą występu na Super Bowl 2023. Odkąd ogłoszono, że to właśnie ona będzie gwiazdą Halftime Show, fanki oraz fani nie mogli doczekać, by zobaczyć ją na scenie po ponad 7 latach. Jej występ rozpoczął się od zbliżenia na twarz, jednak z każdą sekundą kamera oddalała się, aż pokazała sylwetkę gwiazdy w całej okazałości. W tym momencie Rihanna położyła dłoń na brzuchu, a widzowie nie mieli już żadnych wątpliwość, że w ten sposób ogłosiła swoją drugą ciążę.

Rihanna świętuję 35. urodziny w krótkiej sukience z głębokim dekoltem

Ostatnio Rihanna obchodziła swoje 35. urodziny, które świętowała w Kalifornii, w towarzystwie swojego partnera (i ojca dzieci) oraz przyjaciół. Na tę okazję Rihanna ubrała się w krótką sukienkę z głębokim dekoltem w kolorze bieli, która podkreśliła jej ciążowe krągłości. Do tego dobrała sandałki na wysokim obcasie, a na ramiona narzuciła czarny, oversize'owy płaszcz. - Nie przerywaj świętowania urodzin! Rihanna uczciła w swoje 35. urodziny w Santa Monica w Kalifornii, z A$AP Rocky i przyjaciółmi. Źródło informacyjne ET zdradziło, że RiRi "ma wielkie plany na swój 35 rok" - napisało pod zdjęciem Entertainment Tonight. 

 

Fanki oraz fani nie mogli oderwać oczu od piosenkarki, a pod zdjęciem w sieci pojawiło się wiele komentarzy. Pojawiły się nawet spekulacje na temat tego, że Rihanna wcale nie jest w ciąży:

Jestem zazdrosna, tak dobrze nosi ciążę, po prostu promienieje
Uwielbiam jej ciążowy styl
Ten stan tak bardzo jej służy
Dlaczego ona nie nosi ubrań, które wyraźnie pokazują jej ciężarny brzuch. Tylko na nią spójrzcie podczas Superbowl. To nie jest prawdziwa ciąża. Rihanna, dlaczego nie ubierasz się tak, jak podczas pierwszej ciąży?
Dobry Boże, wygląda bosko

- czytamy.

Więcej o: