18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

23-letnia córka Johnny'ego Deppa odsłania ciało w przezroczystej sukience. "Tata dostanie zawału serca"

Lily Rose Depp prężnie rozwija karierę jako modelka i aktorka. Ostatnio opublikowała na Instagramie zdjęcia z sesji zdjęciowej wykonanej przez Karima Sadli. Na jednym z ujęć ma na sobie przezroczystą sukienkę, która do złudzenia przypomina stylizację z 1993 r. byłej partnerki jej ojca, Kate Moss.

Lily Rose Depp już od dziecka miała do czynienia z blaskiem fleszy. Córka Johnny'ego Deppa i Vanessy Paradis ma już 23 lata i prężnie rozwija karierę w branży modowej i filmowej. W zeszłym roku, z uwagi na medialną batalię sądową jej ojca i Amber Heard, paparazzi śledzili każdy krok modelki. Lily Rose przez długi czas milczała w sprawie i wolała skupić się na osiąganiu sukcesów w pracy — a tych nie brakuje. W tym roku premierę będzie miała produkcja HBO "Idol", w której wzięła udział. Oprócz tego artystka często jest też gwiazdą licznych sesji zdjęciowych. Ostatnio opublikowała na Instagramie nowe zdjęcia, na których nie bała się odsłonić ciała. Fani artystki są zachwyceni i porównują ją do byłej partnerki jej ojca, modelki Kate Moss.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Jak wyglądało małżeństwo Deppa i Heard? Oto najmocniejsze momenty z zeznań świadków

23-letnia córka Johnny'ego Deppa eksponuje piersi w przezroczystej sukience. W podobnej 30 lat temu pokazała się Kate Moss

Lily Rose Depp zapozowała do okładki wiosennego wydania "i-D Magazine". Efekty odważnej sesji zdjęciowej, wykonanej przez Karima Sadli, opublikowała na InstagramieNa jednej z fotografii ma na sobie sukienkę z prześwitującego materiału. Model do złudzenia przypomina tę, którą w 1993 r. na imprezę Elite Model w hotelu Hilton w Londynie włożyła 19-letnia Kate Moss. W połowie lat 90. Moss była partnerką ojca Lily Rose, aktora Johnny'ego Deppa. Powiązanie sprawia, że nowe fotografie spotkały się z jeszcze głośniejszym odbiorem. Lily Rose Depp, podobnie jak Kate Moss z pamiętnej imprezy, zrezygnowała z makijażu, biustonosza i ma na sobie jedynie bieliznę z czarnego materiału. Ma też luźno upięte włosy.

 

Helen MirrenHelen Mirren olśniewa na czerwonym dywanie! 77-latka odsłoniła dekolt

Fani zachwyceni młodą Lily Rose Depp. Nie zabrakło porównań do Kate Moss

Sesja zdjęciowa zachwyciła obserwatorów Lily Rose Depp, którzy wyrazili swój podziw dla odwagi gwiazdy i zasypali ją licznymi komplementami. Zdjęcie, na którym pozuje w przezroczystej sukience, szybko porównali do Kate Moss.

Przepiękna dziewczyna.
Sukienka Kate Moss z lat 90?!
Jesteś dosłownie doskonała.
Stylizacja na Kate Moss!
Twój tata dostanie zawału serca, ale wyglądasz świetnie.
Czy to nie ta sukienka, którą miała na sobie Kate Moss?

15-latek zabił rodzinę, bo miał ich dość. Po latach odnalazł się na jednej z amerykańskich uczelni15-latek zamordował rodzinę, bo miał ich dość. Zniknął na lata

Więcej o: