18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

23-letnia córka Johnny'ego Deppa odsłania ciało w przezroczystej sukience. "Tata dostanie zawału serca"

Lily Rose Depp prężnie rozwija karierę jako modelka i aktorka. Ostatnio opublikowała na Instagramie zdjęcia z sesji zdjęciowej wykonanej przez Karima Sadli. Na jednym z ujęć ma na sobie przezroczystą sukienkę, która do złudzenia przypomina stylizację z 1993 r. byłej partnerki jej ojca, Kate Moss.

Lily Rose Depp już od dziecka miała do czynienia z blaskiem fleszy. Córka Johnny'ego Deppa i Vanessy Paradis ma już 23 lata i prężnie rozwija karierę w branży modowej i filmowej. W zeszłym roku, z uwagi na medialną batalię sądową jej ojca i Amber Heard, paparazzi śledzili każdy krok modelki. Lily Rose przez długi czas milczała w sprawie i wolała skupić się na osiąganiu sukcesów w pracy — a tych nie brakuje. W tym roku premierę będzie miała produkcja HBO "Idol", w której wzięła udział. Oprócz tego artystka często jest też gwiazdą licznych sesji zdjęciowych. Ostatnio opublikowała na Instagramie nowe zdjęcia, na których nie bała się odsłonić ciała. Fani artystki są zachwyceni i porównują ją do byłej partnerki jej ojca, modelki Kate Moss.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Jak wyglądało małżeństwo Deppa i Heard? Oto najmocniejsze momenty z zeznań świadków

23-letnia córka Johnny'ego Deppa eksponuje piersi w przezroczystej sukience. W podobnej 30 lat temu pokazała się Kate Moss

Lily Rose Depp zapozowała do okładki wiosennego wydania "i-D Magazine". Efekty odważnej sesji zdjęciowej, wykonanej przez Karima Sadli, opublikowała na InstagramieNa jednej z fotografii ma na sobie sukienkę z prześwitującego materiału. Model do złudzenia przypomina tę, którą w 1993 r. na imprezę Elite Model w hotelu Hilton w Londynie włożyła 19-letnia Kate Moss. W połowie lat 90. Moss była partnerką ojca Lily Rose, aktora Johnny'ego Deppa. Powiązanie sprawia, że nowe fotografie spotkały się z jeszcze głośniejszym odbiorem. Lily Rose Depp, podobnie jak Kate Moss z pamiętnej imprezy, zrezygnowała z makijażu, biustonosza i ma na sobie jedynie bieliznę z czarnego materiału. Ma też luźno upięte włosy.

 

Fani zachwyceni młodą Lily Rose Depp. Nie zabrakło porównań do Kate Moss

Sesja zdjęciowa zachwyciła obserwatorów Lily Rose Depp, którzy wyrazili swój podziw dla odwagi gwiazdy i zasypali ją licznymi komplementami. Zdjęcie, na którym pozuje w przezroczystej sukience, szybko porównali do Kate Moss.

Przepiękna dziewczyna.
Sukienka Kate Moss z lat 90?!
Jesteś dosłownie doskonała.
Stylizacja na Kate Moss!
Twój tata dostanie zawału serca, ale wyglądasz świetnie.
Czy to nie ta sukienka, którą miała na sobie Kate Moss?
Więcej o: