Pokazała, jak ubrać się na pierwszą randkę. W komentarzach burza. "Chyba nie mówisz poważnie"

Pierwsza randka to zawsze duży stres dla każdej ze stron. Na pewno zastanawiasz się, o czym rozmawiać, gdzie pójść i jak się ubrać. Użytkowniczka TikToka pokazała swój strój na pierwsze spotkanie z potencjalnym partnerem. Nie wszystkim przypadł on do gustu.

W ostatnim czasie na TikToku popularne stały się filmiki zatytułowane "GRWM", czyli "Get ready with me". Nagrywające osoby ubierają się i prezentują stylizacje na konkretne okazje. Jedna z użytkowniczek pokazała strój na pierwszą randkę, czym wywołała burzę w komentarzach. Sprawdźcie, jak wygląda i co nie spodobało się internautom.

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan poszła na randkę w ciemno. „To było przez Gadu-Gadu"

Jak ubrać się na pierwszą randkę? Użytkowniczka larynbudi2 podpowiada

Pierwsza randka to stres, ekscytacja i radość w jednym. Przed pierwszym spotkaniem zawsze zastanawiamy się, jak się ubrać i o czym rozmawiać z drugą osobą. Na profilu użytkowniczki larynbudi2 pojawił się filmik, w którym prezentuje stylizację na pierwszą randkę. Jak sama mówi na nagraniu, taki strój to doskonały test na sprawdzenie pewności siebie mężczyzny. Według Laryn, gdy przyjdziesz na spotkanie ubrana w taki sposób, szybko przekonasz się, czy mężczyzna jest pewny siebie, czy nieśmiały.

Tiktokerka pokazała strój na pierwszą randkę. W komentarzach burza

Kobieta wybrała na tę okazję czarne, prześwitujące body. Zrezygnowała z topu pod spodem i nałożyła na piersi specjalne nakładki. Stylizację dopełniła dopasowaną, skórzaną spódniczką, szpilkami i markową torebką. Strój wywołał mieszane uczucia u internautów. Niektórzy są zachwyceni, inni zdecydowanie nie chcieliby wybrać się na spotkanie z tak ubraną osobą.

Nie, to idealny test, żeby nigdy nie mieć chłopaka.
Już wiadomo, dlaczego jesteś singielką.
Chyba nie mówisz poważnie.
Prawdziwi mężczyźni wiedzą, żeby nie wiązać się z osobą, która ubiera się w ten sposób na pierwszą randkę.
Perfekcyjnie to na tobie leży.
Ten krój jest idealny dla ciebie.
Wyglądasz tak słodko.

Więcej podobnych treści przeczytasz na Gazeta.pl

Więcej o: