Wraca moda na cienkie brwi. Nie wiesz, czy będą ci pasować? Wypróbuj banalny trik bez użycia pęsety

W ostatnich latach stawiamy na naturalne i gęste brwi, ale w latach 90. i 2000 absolutnym hitem były cienkie i dobrze wyskubane. Jak się okazuje, powoli wracają do łask. Jeśli nie jesteś pewna, czy dobrze będziesz w nich wyglądać, tiktokerka pokazała ciekawy trik. Bez użycia pęsety sprawdzisz, czy cienkie brwi są dla ciebie.

Jeszcze niedawno cienkie brwi uznawane były za niemodne, jednak coraz więcej gwiazd powraca do mody z końcówki lat 90. i 2000. Wówczas cienkie brwi, dopełnione czarną kreską i charakterystycznym lekkim łukiem, nosiła niemal każda gwiazda Hollywood. 

Zobacz wideo Brwi na mydło. Instrukcja krok po kroku

Cienkie brwi królowały w latach 90. i 2000. Dziś wracają do łask

Dziś modne są grube i nastroszone brwi, które nie każdemu muszą odpowiadać. Coraz więcej kobiet przypomina sobie o wyskubanych brwiach. Komu pasują? Nadają twarzy lekkości i zdecydowanie polecane są do kobiecych oraz delikatnych rysów twarzy. Jeśli nie jesteś pewna, czy takie brwi będą ci pasowały, tiktokerka @karolabrows pokazała sposób, aby to sprawdzić.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Chciałabyś wypróbować cienkie brwi, ale nie wiesz, czy będziesz dobre wyglądać. Wypróbuj ten trik

Tiktokerka podzieliła się z obserwatorami trikiem, dzięki któremu sprawdzimy, czy cienkie brwi nam pasują. Wiele kobiet boi się zaryzykować wyrywania włosków pęsetą, gdy miałoby się okazać, że w takim typie brwi nie wyglądają najlepiej.

Potrzebujemy szczoteczkę i mydełko do stylizacji brwi. Podczas układania włosków zaczesujemy je ku dołowi, a następnie zbieramy je z dolnej części i układamy w cienką linię. Tiktokerka dopełnia brwi brązowym cieniem i wygładza  krawędzie korektorem. Film spotkał się z żywą reakcją obserwatorek.

Matko, kiedyś brwi się rwało na cienkie kreseczki. Teraz cieszę się, że wyrosły mi krzaczki.
To jest pro tip dla osób o grubych brwiach.
Fajnie wyglądają.
Sprawdzone. Działa. Od dziś będę tak malowała brwi.
Więcej o: