Nie chciała dzieci na weselu. Oto co umieściła na zaproszeniach. "Nie przychodzę"

W trakcie organizacji ślubu i wesela przed narzeczonymi często pojawia się wiele rozterek i trudnych do podjęcia decyzji. Jedną z nich zdecydowanie jest kwestia obecności dzieci. Pewna Para Młoda nie chciała, aby brały udział w ich szczególnym dniu, o czym w niebanalny sposób poinformowała gości.

O tym, czy zapraszamy najbliższych wraz z ich pociechami, czy bez należy poinformować odpowiednio wcześniej. Chociażby dlatego, by mieli czas na zorganizowanie opieki. Pewna polska para w dość oryginalny sposób dała o tym znać już na zaproszeniach. Umieścili na nich osobliwy rebus, który nie pozostawia wątpliwości.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Lili Antoniak wspomina tropikalny ślub: Gdyby wiedzieli, to by nie przyjęli tego zlecenia

Nie chcieli dzieci na weselu. Oznajmili to w niebanalny sposób

Obecność dzieci na weselu od zawsze była kwestią dyskusyjną, która potrafiła podzielić całe rodziny. Nie brakuje zarówno ich przeciwników, jak i zwolenników i wszyscy zazwyczaj zaciekle bronią swojego zdania zapominając, że ten dzień należy przede wszystkim do pary młodej. Narzeczeni coraz częściej decydują się na niezapraszanie najmłodszych z różnych względów, choć do najpopularniejszych należy przede wszystkim kwestia finansowa — niekiedy za talerzyk dziecka trzeba zapłacić tyle, ile za dorosłego. Pewna para również nie wyobrażała sobie zabawy wśród pociech, o czym w niebanalny sposób poinformowała na zaproszeniach. Pomysłem podzielili się w sieci, czym wywołali ogromną burzę.

Opublikowali w sieci nagranie z zaproszeniami. Przekreślona buzia dziecka wywołała burzę

Na zaproszeniach znalazła się grafika przekreślonej buzi dziecka, która jasno przedstawia stanowisko pary młodej w kwestii obecności najmłodszych na weselu. Nagranie ze zbliżeniem na nietypowy rebus wrzucili na TikToka, czym wywołali ogromną burzę w komentarzach. 

Nigdy nie rozumiem oburzenia, że wesele BEZ DZIECI. Przecież to zupełnie normalne. W mojej rodzinie nie raz było wesele bez dzieci, jak byłam mała. 
Ja mimo wszystko bym zabrała, żeby nie czuło się pokrzywdzone.
Ja mam dzieci, a wesele bez dzieci było najlepsze, na jakim byłam! Nie rozumiem oburzenia niektórych.
Twoje wesele = twoje zasady.
Każdy ma prawo zapraszać, kogo chce. My dostaliśmy zaproszenie bez dzieci, nie mieliśmy opieki, to nie poszliśmy. Nie ma co się spinać i denerwować.
Już niedługo... nie lubię twojego męża, więc przyjdź sama na wesele.
U mnie kuzynostwo się pogniewało i nie przyszło.
Ale co jest złego w dzieciach? I większość ludzi nie przyjdzie po prostu, bo nie będzie miało z kim zostawić dzieci i nie każde dziecko jest złe.
A może tak wesele bez kopert?
Już cię lubię.
Dzieci nie zapraszamy, ale kasiorkę zgarniamy.
Dziękuję za takie zaproszenie, nie przychodzę.

- czytamy w komentarzach. O ile sposób powiadomienia może budzić wątpliwości, tak warto pamiętać, że, w tym szczególnym dniu, najważniejsza jest Para Młoda, której zdanie należy uszanować.

Więcej o: