W tatuażach ma prawie w 100% ciała. Wytatuował język i oczy, usunął pępek oraz sutki

Na metamorfozę wydał ponad 300 tysięcy złotych, a w salonach tatuażu spędził już ponad 400 godzin. Sylvain Hélaine nie zamierza jednak na tym poprzestać. Wciąż nakłada nowe warstwy tuszu pod skórę. Twierdzi, że wśród kobiet cieszy się sporym powodzeniem.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Sposoby na podryw? "Najpierw gest ekstraordynaryjny - jakiś wiersz przeczytać"

W dzisiejszych czasach tatuaże oraz piercing nie są niczym nadzwyczajnym, gdyż coraz więcej osób decyduje się w ten sposób ozdabiać swoje ciało. Są jednak osoby, które za pomocą tatuażu, decydują się drastycznie zmienić swój wygląd. Tak właśnie było w przypadku Sylvain'a Hélaine'a, który pokrył tuszem swoje ciało w niemal 100 procentach. 

Nauczyciel, który pokrył tatuażami całe swoje ciało. "Skargi pochodzą od rodziców dzieci, których nie mam w klasie"

Sylvain Hélaine uważany jest za najbardziej wytatuowaną osobę we Francji. Początkowo bliscy mężczyzny martwili się o jego wygląd i konsekwencje, jakie może przynieść w przyszłości tak odważna metamorfoza, jednak po pewnym czasie zaakceptowali jego decyzję. Zupełnie inaczej było jednak z jego karierą zawodową. W pewnym momencie szkoła, w której uczył, postanowiła odsunąć go od prowadzenia zajęć. Podobno rodzice jednego z uczniów, którego Sylvain nawet nie uczył, poskarżyli się na niego władzom oświatowym, mówiąc, że ich syn ma przez nauczyciela koszmary. 

- Nikt wcześniej nie miał z tym problemu. Wszyscy moi uczniowie i ich rodzice zawsze byli wobec mnie w porządku, ponieważ w zasadzie mnie znali. Gdy ludzie widzą mnie z daleka, mogą przypuszczać najgorsze - powiedział w jednym z wywiadów. 

 

Mężczyzna cieszy się sporą popularnością w mediach społecznościowych. Na Instagramie śledzi go ponad 100 tysięcy osób. Jak twierdzi, ma także spore powodzenie wśród kobiet

 

Choć Sylvain Hélaine nie żałuje wykonania żadnego ze swoich tatuaży, w jednej z rozmów dał radę osobom, które zastanawiają się nad wykonaniem tatuażu:

Jeśli chcesz zrobić sobie tatuaż, poczekaj trochę i wiedz, że jest to właściwy wybór dla ciebie, nie kolidujący z twoją pracą lub życiem zawodowym.
Więcej o: