Trwają poszukiwania 14-letniej Patrycji. Wyszła z domu i zniknęła. Rodzina błaga o pomoc

Trwają poszukiwania 14-letniej Patrycji z Przenoszy, która 13 lutego 2023 roku wyszła z domu i do tej pory nie wróciła. Nie nawiązała też kontaktu z rodziną. W dniu zaginięcia miała na sobie czarną kurtkę, czarne spodnie i buty na koturnie w tym samym kolorze. Policja i rodzina proszą o kontakt wszystkich, którzy mogą wiedzieć, gdzie przebywa nastolatka.

Więcej wiadomości z Polski przeczytasz na Gazeta.pl.

Ubrana w czarną kurtkę, czarne spodnie, czarne buty na koturnie i czarną czapkę Patrycja wyszła z domu około godz. 7:15. 14-latka miała ze sobą jedynie czarny plecak marki NIKE. 

Do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania, jak też nie nawiązała kontaktu z rodziną

– przekazała w komunikacie policja w Limanowej.

Zobacz wideo W sieci śledzi go blisko 3 mln fanów, ale z hejtem spotkał się już w szkole. Jak te czasy wspomina Kamil Szymczak?

Wyszła z domu i zniknęła. Rodzina błaga o pomoc

Patrycja ma 167 cm wzrostu. Jest szczupła, ma ciemne i proste włosy, niebieskie oczy. 

Prosimy wszystkie osoby, które mogłyby udzielić informacji na temat miejsca pobytu osoby zaginionej o ich przekazanie do dyżurnego KPP w Limanowej tel. 47-83-45-400

- apeluje policja. 

To już drugi raz w ciągu ostatnich miesięcy, kiedy 14-latka jest poszukiwana. .Poprzednio odnaleziono ją w Gliwicach na Śląsku. Rodzice mają nadzieję, że i tym razem uda im się ustalić miejsce pobytu nastolatki.

Więcej o: