Sokołowska świętuje 50. urodziny w odważnym kostiumie z dekoltem do pępka. "Marzę, by tak wyglądać"

Katarzyna Sokołowska z okazji swoich 50. urodzin postanowiła zaprezentować się swoim fanom na Instagramie w wakacyjnej odsłonie. Gwiazda zachwyca smukłą sylwetką w mocno wyciętym stroju kąpielowym z dekoltem do pępka. W komentarzach aż zawrzało.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Katarzyna Sokołowska to najpopularniejsza reżyserka pokazów mody w Polsce. Sławę zdobyła dzięki programowi TVN Top Model, w którym pełni rolę jurorki. Ostatnio zrobiło się o niej głośno w mediach za sprawą późnego macierzyństwa. Sokołowska wciąż zachwyca promiennym wyglądem oraz smukłą sylwetką, którą zaprezentowała fanom na Instagramie w ostatnim poście.

Zobacz wideo Sylwia Przybysz o byciu młodą mamą. "Jestem spełniona"

50. urodziny Katarzyny Sokołowskiej. Gwiazda chwali się sylwetką w odważnym stroju kąpielowym

Katarzyna Sokołowska podzieliła się z fanami w mediach społecznościowych, że urodziny spędza wraz z najbliższymi, wypoczywając w rajskich okolicznościach przyrody. Z okazji 50. urodzin udostępniła serię zdjęć znad basenu, gdzie podkreśliła sylwetkę w oliwkowym jednoczęściowym stroju kąpielowym. Model wyróżnia się modnymi w tym sezonie wycięciami oraz zwraca uwagę wyjątkowo odważnym dekoltem sięgającym pępka.

 

Fani są zachwyceni formą 50-letniej jurorki programu "Top Model". Posypały się komentarze

Reżyserka pokazów mody regularnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z obserwatorami kulisami swojego życia zawodowego, prywatnego oraz relacjami z podróży. Grono fanów Sokołowskiej liczy już prawie 400 tysięcy osób. Ostatni post z okazji urodzin zebrał sporo reakcji w postaci polubień i komentarzy. Fani są zachwyceni i oprócz życzeń, komplementują gwiazdę.

Wyglądasz na 40. Power girl!
Na pewno? Patrząc na Panią, to góra 25.
Oryginalne, naturalne piękno.
Kasiu, bez makijażu twoja twarz jest cudownie dziewczęca.
Pani Kasiu chyba 30.
Marzę, by wyglądać tak jak Pani, jak będę w tym samym wieku.
Piękna i naturalna! Chyba 30, a nie 50!
Boże! Jak ja bym chciała tak pięknie wyglądać w wieku 50-ciu lat.
Więcej o: