Ma 22 lata i nastoletnie dzieci. Na hejt odpowiada, że "puste gniazdo w wieku 28 lat brzmi nieźle"

Mam 22 lata i dwójkę nastoletnich dzieci. Nie każdy jednak rozumie decyzję młodej nauczycielki z USA. Internauci regularnie krytykują i zarzucają Taylor, że nie zdoła wychować dzieci. Ona jednak nie przejmuje się hejtem i odpowiada w wymowny sposób.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

W sieci na popularnych platformach TikTok oraz Instagram rozgłos zyskują profile osób, które zaskakują i zaciekawiają swoimi historiami internautów. Tasia Taylor, która funkcjonuje w sieci pod pseudonimem @tasiactaylor regularnie udziela się w mediach społecznościowych, zamieszczając kulisy swojej pracy jako nauczycielka oraz ujawnia, jak wygląda jej życie rodzinne.

 
Zobacz wideo Hyży uczy synów racjonalnego podejścia do medialnych plotek: Mówią tak, a przecież nie jest to prawdą

Ujawniła, że w wieku 22 lat jest już mamą dwóch nastoletnich dziewczynek

22-letnia Tasia Taylor szybko zyskała popularność w sieci za sprawą szczegółu z życia rodzinnego. Kobieta na no dzień pracuje jako nauczycielka w szkole w Stanach Zjednoczonych. Na jednym z nagrań ujawniła, że jest już mamą dwóch nastoletnich dziewczynek. Internauci dopytywali jak to możliwe. 22-latka postanowiła przedstawić im swoją historię. Okazuje się, że bardzo młodo wyszła za mąż, a następnie wraz z mężem zdecydowali się adoptować dwójkę nastolatków. Pod swoje skrzydła wzięli dwie dziewczynki, 15-letnią Tamiray i 13-letnią Rory. Jak sama przyznaje, jest to najlepsza decyzja w jej życiu, również z jeszcze jednego powodu.

Puste gniazdo w wieku 28 lat brzmi całkiem nieźle.

Internauci podzieleni. Nie każdy rozumie decyzje młodej kobiety o zostaniu rodzicem w młodym wieku

Od momentu opublikowania wideo stało się ono na tyle popularne, że zebrało ponad dziesięć milionów wyświetleń. Użytkownicy TikToka w komentarzach byli wyraźnie podzieleni decyzją młodej kobiety, by zostać rodzicem i adoptować nastolatki w tak młodym wieku.

 

Niektórzy są godni podziwu nad postawą Taylor.

Dziękuję bardzo za adopcję nastolatków.
CZEKAJ, to jest genialne i tak bardzo potrzebne na tym świecie!
To jak adopcja współlokatorów.
Jestem taka szczęśliwa, że możesz kochać i dawać im rodzinę, na którą zasługują i tylko to się liczy!
Nie wiem, dlaczego otrzymujesz negatywne komentarze, myślę, że to piękne, co zrobiłaś.
Są tak ograniczeni, nie słuchaj ich.
Więcej o: