Przed ślubem nakryła narzeczonego w toalecie i nie mogła uwierzyć. Przyszła teściowa karmiła go piersią

Wedding plannerka Georgie Mitchell podzieliła się w podkaście "The Unfiltered Bride" historią, którą usłyszała od znajomej makijażystki. Pewna panna młoda tuż przed ślubem nakryła w toalecie narzeczonego, spożywającego pokarm z piersi swojej matki.

Powszechnie wiadomo, że karmienie piersią jest ważne dla dziecka. Oprócz dostarczenia żywności buduje się w ten sposób więź z mamą, a także zapewnia maleństwu poczucie bezpieczeństwa i spokoju. W zależności od decyzji rodziców, działanie zazwyczaj trwa od kilku miesięcy do kilku pierwszych lat życia dziecka. Okazuje się jednak, że niektórzy robią to znacznie dłużej. Brytyjska wedding plannerka Georgie Mitchell, współprowadząca podkastu "The Unfiltered Bride" opowiedziała historię, którą usłyszała od znajomej makijażystki.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Czy kobieta według zasad savoir-vivre może karmić dziecko piersią przy wigilijnym stole?

Przed ślubem nakryła narzeczonego w toalecie z mamą. Nie mogła uwierzyć własnym oczom

Makijażystka, nazwana na potrzeby podkastu Jenny, malowała przed ślubem szczęśliwą pannę młodą. Wszystko przebiegało spokojnie do czasu, gdy kobieta w pewnym momencie postanowiła udać się za potrzebą do toalety. To, co zobaczyła na miejscu, wprawiło ją w osłupienie, a niejedną przyszłą pannę młodą mogłoby skłonić do ucieczki sprzed ołtarza. Przypadkowo bowiem ujrzała, że matka narzeczonego karmi go piersią w toalecie.

Przepraszam, co? Dlaczego miałaby wyjść za mężczyznę, który wciąż pije mleko z piersi?

- spytała współprowadząca podkast Beth Smith.

 

Sytuacja zaskoczyła przyszłą pannę młodą. Prawdopodobnie nie miała wcześniej o niej pojęcia

Jak podaje portal "New York Post", w dalszej części podkastu Georgie Mitchell powiedziała, że przyszła panna młoda prawdopodobnie nie miała wcześniej pojęcia o sytuacji, a karmienie jej partnera piersią przez matkę mogło trwać nieustannie przez całe jego życie. Kobieta spytała też współprowadzącą Beth Smith, czy będąc w sytuacji kobiety z opowieści, wciąż chciałaby wziąć z narzeczonym ślub.

Czy odwołałabyś ślub? Wszyscy czekają w pokoju. Zapewne nie pocałowałabyś go, słysząc słowa 'możesz pocałować pana młodego'!

- miała zażartować podkasterka.

Choć karmienie narzeczonego piersią przez przyszłą teściową nie jest idealnym obrazem, jaki można mieć przed oczami na chwilę przed ślubem, Georgie wyjaśniła, że zszokowana panna młoda mimo wszystko zdecydowała się na ceremonię.

Więcej o: