Arielka w prawdziwym życiu. O kobiecie, która postanowiła zostać syreną. Jej ogon waży 15 kg

Bycie syreną to dziecięce marzenie wielu z nas. Emma Harper postanowiła je spełnić. W wodzie spędza większość swojego czasu, niezależnie od pory roku. Może wstrzymać oddech przez cztery minuty. Jej wielki ogon wygląda niesamowicie.

Oglądając "H2O, wystarczy kropla" czy "Małą Syrenkę" można dojść do wniosku, że życie syreny jest niezwykle interesujące. Ocean skrywa w sobie wiele tajemnic, a przyglądanie mu się z bliska to na pewno niesamowite doświadczenie. Piękny, syreni ogon to zaś dziecięce marzenie wielu dziewczynek. Okazuje się, że bycie syreną wcale nie musi zostać w sferze wyobrażeń. Emma Harper z Wielkiej Brytanii postanowiła zostać profesjonalną syreną morską. 

 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Kobieta z ogonem zamiast nóg. Jak została syreną? 

Emma Harper postanowiła zostać syreną po śmierci ojca. Nietypowe hobby miało pomóc jej uporać się ze stratą. Brytyjka została instruktorką syren oceanicznych z Kornwalii w Wielkiej Brytanii. Nazywa się Syrenką Mischief. Kobieta w wodzie spędza większość swojego czasu. Twierdzi, że wypełnia morze "syrenią magią'. Emma Harper mówi, że jej drogą chce podążać coraz więcej osób. 

Przebywanie w wodzie ma według niej wiele korzyści. Jako syrena uczy się zaufania do morza. Emma Harper może wstrzymać oddech w wodzie przez cztery minuty. Jej celem jest jednak wydłużenie tego czasu do sześciu minut. Nurkuje na głębokość nawet 20 metrów. To w wszystko z syrenim ogonem, który waży aż 15 kilogramów. 

"H2O, wystarczy kropla", ale w prawdziwym życiu. Kobieta-syrena 

Prywatnie Emma Harper jest mamą trzech synów. Ich również zachęca do podejmowania aktywności w wodzie. Jeden z nich interesuje się nurkowaniem, drugi uprawia free diving i marzy o syrenim ogonie, a trzeci pomaga mamie w pracy jako asekuracja. Brytyjka jest aktywna w mediach społecznościowych. Na TikToku obserwuje ją niemal 170 tysięcy użytkowników

Trzeba przyznać, że filmy, które publikuje wyglądają niesamowicie. W komentarzach na TikToku można przeczytać:

Jesteś człowiekiem czy prawdziwą syreną?
Niesamowite wideo. 
To prawdziwe powołanie do bycia syreną. 

Źródło: Real-life ‘mermaid’ Emma Harper can hold breath for up to 4 minutes

Więcej o: