5 sygnałów, które wysyła ci Anioł Stróż. Świadczą o tym, że idziesz złą drogą

Niektórzy wierzą, że każdy z nas ma swojego Anioła Stróża, który czuwa, jest blisko i zawsze próbuje kierować nas na właściwą drogę. Gdy z niej zbaczamy wysyła natomiast subtelne sygnały, które łatwo przeoczyć. Na co zatem warto zwrócić uwagę?

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Jak studentki wspominają kolędę? "Bałam się, nie otworzyłam"

Część osób wierzy w obecność Anioła Stróża, a nawet twierdzi, że doświadczyło z nim swego rodzaju kontaktu, kiedy chciał ich przed czymś ostrzec lub uchronić. Twierdzą, że nie może on jednak ingerować w wolną wolę, więc wysyła subtelnie sygnały ostrzegawcze. Warto jednak pamiętać, by tego typu teksty i wierzenia traktować z przymrużeniem oka i podchodzić do nich z dystansem.

5 sygnałów ostrzegawczych, które wysyła Anioł Stróż

Sygnały, które daje nam ciało: Nie czujesz się najlepiej, ale badania pokazują, że wszystko jest w jak najlepszym porządku? Być może jest to sygnał od Anioła Stróża, duchowego przewodnika, który w ten sposób daje znać, że najwyższa pora zajrzeć w głąb siebie.

Intuicja i przeczucia: Zdaniem mistyków aniołowie podsuwają nam przeczucia częściej, niż nam się wydaje. Słyszysz wewnętrzny głos, który nie daje ci spokoju? Warto zwrócić na to uwagę.

Nerwowość: Jesteś rozdrażnona/y, wpadasz w złość szybciej niż zwykle? To również może być jeden ze znaków od duchowego przewodnika, który mówi, że jesteś na złej drodze. Warto wówczas jak najszybciej wdrożyć pewne zmiany.

Powtarzające się sny: Sny to zdaniem niektórych jeden z najczęstszych sposobów, za pomocą którego komunikują się z nami aniołowie. Jeśli dany sen lub bardzo podobny powtarza się kilkukrotnie, warto się na chwilę zatrzymać i go przeanalizować.

Ostrzeżenia innych ludzi: Podobno duchowi przewodnicy mogą porozumiewać się z nami również za pomocą innych osób. Gdy na twojej drodze pojawi się więc obca osoba, która mówi dzieli się z tobą jakąś radą, wysłuchaj i zastanów się, czy można wyciągnąć z tego coś wartościowego.

Więcej o: