25-latka przeszła już 43 operacje. Ma największe usta na świecie, teraz marzy jej się nowy rekord

Andrea Ivanova dzięki medycynie estetycznej ma największe usta na świecie. Kobieta wciąż jednak marzy o dalszym powiększaniu, a ostatnio przyznała, że marzy jej się też wydłużenie podbródka. "Nie przejmuję się opiniami ludzi, ponieważ mam swój gust i poglądy".

Andra Ivanova ma 25 lat i pochodzi z Bułgarii. Kilka lat temu została w mediach nazwana "sobowtórem lalek Bratz", które znane są z dużych ust. Kobieta twierdzi, że miała już ponad 30 zastrzyków hialuronowych w wargi, przez co ma obecnie największe usta na świecie. Na tym jednak nie zamierza poprzestać.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Honorata Skarbek stosuje medycynę estetyczną. "Zrobiłam sobie usta"

Przeszła już 43 operacje plastyczne. Teraz zamierza zmienić kształt podbródka.

O Andrei Ivanovej zrobiło się głośno kilka lat temu, gdy wyjawiła, że wydała około 8 tys. funtów (43 tys. zł) na powiększenie ust. Marzyła, by były największe na świecie. Od 2018 r. jej wygląd zmienił się nie do poznania. Poddała się około 43 operacjom plastycznym — ingerowała już w szczękę, brodę i piersi. Influencerka, która na bieżąco publikuje zdjęcia na Instagramie otwarcie mówi, że nie lubi nudnego, zwyczajnego wyglądu i jest fanką dużych kształtów i ekscentrycznego piękna. Ostatnio ujawniła, że chciałaby mieć "najbardziej wydłużony i spiczasty podbródek na świecie".

- Do tej pory miałam cztery zastrzyki kwasu hialuronowego w kości policzkowe, ale w ciągu tygodnia poddam się jeszcze dwóm — powiedziała w rozmowie z portalem "The Sun". - Podczas gojenia muszę unikać silnego nacisku na twarz przez około trzy dni. Moim celem jest ich wymodelowanie i znaczne powiększenie podbródka, ale oczywiście nadal chcę też mieć jeszcze większe usta.

 

Kasia Sokołowska Sokołowska w odważnym kostiumie z dekoltem do pępka. "Na pewno? Chyba 25"

Wciąż chce powiększać usta. Lekarze ostrzegają, że skutki mogą być tragiczne.

Wielu lekarzy zwróciło Andrei uwagę, że dalsze ingerowanie w usta, które już i tak są bardzo duże, może skończyć się dla kobiety poważnymi komplikacjami zdrowotnymi, a nawet śmiercią. Ivanova ignoruje jednak rady specjalistów. - Moje usta wciąż nie są wystarczająco duże i chcę, by były znacznie większe niż teraz — powiedziała.

Kobieta nie przejmuje się też krytyką, z którą spotyka się na co dzień. - Wszędzie jest wiele negatywnych komentarzy na mój temat i wiele osób nie pochwala mojego powiększonego podbródka. Chociaż rodzina nie akceptuje nowego wyglądu, muszą uszanować mój wybór dotyczący zmian — wyjaśniła Andrea. - Nie przejmuję się opiniami ludzi, ponieważ mam swój gust i poglądy na temat piękna i ściśle się do nich stosuję. Każdy powinien zaspokajać swoje potrzeby, nie obawiając się ani nie martwiąc o opinię innych, ponieważ sensem życia jest być szczęśliwym — wyznała.

 

W tatuażach ma prawie w 100% ciała. Wytatuował język i oczy, usunął pępek oraz sutki (zdjęcie ilustracyjne) W tatuażach ma prawie w 100% ciała. Wytatuował język, oczy i usunął pępek

Więcej o: