Osoby urodzone w te dni miesiąca mogą mieć dług karmiczny. Co ich czeka w przyszłości?

Osoby urodzone w te dni miesiąca mają w życiu do wypełnienia pewną misję. Chodzi o dług karmiczny. Jego oznaką mogą być życiowy pech czy częste napotykanie trudności i przeszkód. Numerolodzy wierzą, że to kwestia czynów, jakie zostały dokonane w poprzednich wcieleniach.

Liczby karmiczne są nacechowane wyjątkową energią. Numerolodzy wierzą, że urodzeni w szczególne dni miesiąca mają do spłacenia dług karmiczny. Świadomość może pomóc w lepszym pokierowaniu swoim życiem, tak, by odwrócić karmę. Urodziłaś się 13., 16. lub 19. dnia miesiąca? Sprawdź, co mogło cię spotkać w poprzednim wcieleniu i co czeka cię w przyszłości. I pamiętaj, by tego typu wróżby traktować z przymrużeniem oka.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Osoby urodzone 13. dnia miesiąca: samokontrola i praca

Karmiczna trzynastka może oznaczać, że w poprzednich wcieleniach byłaś leniwa, kapryśna i pobłażliwa. Unikałaś odpowiedzialności, zaniedbywałaś obowiązki i skupiałaś się na swoich potrzebach. Na co więc powinnaś zwrócić uwagę w przyszłości? Skup się na samokontroli i koncentracji. Nie zwlekaj z realizacją zadań, nabierz szacunku zarówno do własnej, jak i cudzej pracy. 

Zobacz wideo Filmy biograficzne, które powstały wbrew woli zainteresowanych. Jeśli chcesz tego uniknąć, bądź jak Patryk Vega

Osoby urodzone 16. dnia miesiąca: akceptacja wad i empatia

Karmiczna szesnastka to znak, że w poprzednich wcieleniach cechował się nadmierny upór. W życiu kierował tobą egoizm, liczył się dla ciebie tylko twój punkt widzenia. Patrzyłaś na innych z góry. Jaką lekcję powinnaś z tego wynieść? Zaakceptuj swoje wady i naucz się patrzeć na świat z różnych perspektyw. Otwarcie na innych, empatia i pogodzenie się z tym, że nie zawsze musisz mieć rację, może odwrócić los.

Niektóre znaki zodiaku bywają wyjątkowo uparte Znaki zodiaku, które bywają uparte. Zwykle stawiają na swoim

Osoby urodzone 19. dnia miesiąca: zaufanie i odpowiedzialność

Karmiczna dziewiętnastka sugeruje, że w poprzednim życiu byłaś uprzedzona. Brakowało ci empatii i nieco zbyt często zdarzało ci się plotkować o innych. Kierowała tobą żądza władzy i pogoń za pieniędzmi. By odwrócić karmę, powinnaś zaufać innym, nie odrzucać ich wsparcia. Pamiętaj o odpowiedzialności za swoje czyny i szczerości.

numerologia, co mówi o charakterze Ostatnia cyfra roku urodzenia mówi wiele. Więcej niż przypuszczasz

Więcej o: