Olga Bołądź pozuje topless z ciążowym brzuszkiem. Fani okrzyknęli ją "polską Demi Moore"

38-letnia Olga Bołądź postanowiła wziąć udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej dla magazynu Viva. Na okładce dumnie zaprezentowała ciążowy brzuszek, przy okazji pokazując się topless. Internauci są poruszeni efektami.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Olga Bołądź to uznana polska aktorka filmowa i teatralna, która niedługo będzie świętować 39. urodziny. Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie. Później związana z Teatrem Polonia i Narodowym Starym Teatrem. Zyskała sympatię widzów dzięki roli w filmie "Służby specjalne". Aktorka jest mamą Bruna. Mimo iż rozstała się z ojcem swojego syna, to i tak utrzymuje z nim świetną relację. Teraz Olga Bołądź i jej partner Jakub Chruścikowski już za moment powitają na świecie pierwsze dziecko.

Zobacz wideo Olga Bołądź jako była więźniarka. Polska produkcja w skandynawskim stylu. "Wolka" [ZWIASTUN]

Kasia Sokołowska Sokołowska w odważnym kostiumie z dekoltem do pępka. "Na pewno? Chyba 25"

Odważna sesja zdjęciowa topless Olgi Bołądź. Aktorka dumnie prezentuje ciążowe krągłości

Olga Bołądź odnalazła szczęście u boku 7 lat młodszego Jakuba Chruścikowskiego, z którym niedługo powitają na świecie pierwsze dziecko. Aktorka zdecydowała się wziąć udział w odważnej sesji zdjęciowej, będąc w zaawansowanej ciąży. 38-latka wystąpiła w sesji okładkowej dla magazynu "Viva!", gdzie zaprezentowała ciążowe krągłości, pozując topless. Oprócz uwiecznienia tego wyjątkowego stanu na zdjęciach udzieliła również obszernego wywiadu, w którym otworzyła się na temat zachowania prywatności w ciąży. Ujawniła, że przez długi czas o jej stanie widziała jedynie rodzina i przyjaciele.

Długo nic nie było widać, więc nie miałam problemu. Uważałam, że tak powinnam. Że to jest moja prywatna sprawa. Mój skarb. Działałam w zgodzie ze sobą, chroniąc prywatność i moje dziecko. Mocno oddzielałam życie osobiste od zawodowego. Zawsze będę chronić moją prywatność i rodzinę, ale świat się zmienił i ja też, chyba się bardziej oswoiłam.
 

Ciężarna Olga Bołądź pozuje topless na okładce magazynu. Internauci komentują

Aktorka chroni swoją prywatność w sieci, dlatego takie zdjęcia to rzadkość. Na profilu na Instagramie, gdzie zabrała spore grono obserwatorów, liczące już prawie 200 tysięcy osób, opublikowała jednak efekty ciążowej sesji zdjęciowej. W sekcji komentarzy pojawiło się wiele komentarzy, ze strony internautów.

Najlepsza polska aktorka... uwielbiam.
Polki są jednak NAJPIĘKNIEJSZE.
Pięknie wyglądasz, ciąża ci służy.
Idealne ciało! Bez jakiejkolwiek skazy.
Zdjęcie ze smakiem!

Niektórzy dopatrzyli się też podobieństwa do innej aktorki.

Polska Demi Moore.
Zdjęcie jak u Demi Moore sprzed lat... Po co kopiować...
 
Więcej o: