49-letnia Heidi Klum pozuje bez ubrań z 17 lat młodszym mężem. "Miłość mojego życia"

Heidi Klum udostępniła prywatne chwile w postaci zdjęć i nagrań ze świętowania kolejnego roku związku z Tomem Kaulitzem. "Miłość mojego życia" - opisała post modelka. Internauci są pod wrażeniem, a uwagę przykuło ich wspólne zdjęcie, gdzie pozują bez ubrań.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Heidi Klum jest projektantką, aktorką jedną z najbardziej znanych modelek Victoria's Secret. Z pochodzenia jest Niemką, lecz obecnie mieszka w Los Angeles. Prowadzi popularne programy telewizyjne takie jak: "Project runway" oraz "Top model". W 2019 roku wyszła za gitarzystę zespołu Tokio Hotel, Toma Kaulitza. Modelka często udostępnia wiele ujęć z ukochanym w mediach społecznościowych, gdzie często wyznaje miłość swojemu partnerowi. 

Zobacz wideo Heidi Klum w różowo-czarnym bikini

Heidi Klum pozuje z 17 lat młodszym mężem bez ubrań. Para świętuje kolejną rocznicę związku

49-letnia Heidi Klum wyszła za mąż za 17 lat młodszego gitarzystę grupy Tokio Hotel, Tomem Kaulitzem. Modelka wrzuciła na swój profil na Instagramie serię zdjęć i nagrań, na których całuje się z ukochanym, pokazuje torty i balony, a na jednej z fotografii para pozuje przed lustrem bez ubrań. Heidi podpisała post: "Miłość mojego życia" z dodatkiem emoji z czerwonym sercem. Cztery lata po tajnym zaślubinach pary na Capri w 2019 roku, był to najbardziej nieoczekiwany zwrot w ich historii miłosnej. 

 

Heidi czule o swoim partnerze. Internauci komentują intymne chwile pary na Instagramie

Po roku małżeństwa Heidi opowiedziała magazynowi People o tym, jak stała się "o wiele szczęśliwszą osobą". Matka czwórki dzieci dodała również, że "po raz pierwszy ma partnera, z którym może o wszystkim porozmawiać. Kogoś, kto dzieli obowiązki, które wszyscy mamy w życiu. Kiedyś była ze wszystkim sama. Pierwszy raz doświadcza, jak to jest mieć partnera". Szczęściem u boku Toma Kaulitza postanowiła podzielić się na Instagramie, na co jej 10-milionowe grono obserwatorów postanowiło zareagować w postaci wielu polubień.

 
Więcej o: