Ola Żebrowska pokazała się w bieliźnie. Fanki patrzą na jej brzuch: "Jak ty to robisz?"

Aleksandra Żebrowska wielokrotnie już zaskakiwała internautki oraz internautów swoją bezpośredniością. Tym razem opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w samej bieliźnie. Pokazała, jak wygląda jej ciało po urodzeniu czwartego dziecka: "Tej kobiecie tylko dzieci rodzić".

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Lili Antoniak zdradza, za czym tęskni z czasów, kiedy nie była jeszcze mamą. Zaskakująca odpowiedź

Aleksandra Żebrowska nieustannie zyskuje sympatię coraz większej liczby internautek oraz internautów, co widać po stale rosnącej liczbie obserwujących ją osób. Ludzie w sieci bardzo cenią sobie jej naturalność, poczucie humoru oraz ogromny dystans. Aktualnie na Instagramie żonę Michała Żebrowskiego śledzi ponad 369 tys. osób, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia.

Aleksandra Żebrowska pokazała zdjęcia w bieliźnie. "Rozstępy jeszcze z 2010 roku"

Ostatnio Ola Żebrowska udostępniła na swoim instagramowym profilu zdjęcia, na których zapozowała w biustonoszu swojej marki. - Bielizna szczególnie wygodna w ciąży, jeśli ktoś jest w ciąży; do karmienia, jeśli ktoś karmi; i do spania, jeśli ktoś śpi - napisała. Sporą uwagę internautek zwrócił jednak drugi kadr, na którym żona Michała Żebrowskiego pokazała swój brzuch.

 

Pod postem momentalnie pojawiły się komentarze od kobiet zachwyconych tym, jak szybko Ola Żebrowska wraca do formy po urodzeniu czwartego dziecka:

Matka Polka zawsze piękna <3
Tej kobiecie tylko dzieci rodzić, fenomenalnie wraca pani do stanu przedciążowego
Jeeeezzzz… Pani Olu, chciałabym mieć taki brzuch
Czyj to brzuch?
Czy ten płaski brzuch wydał na świat dzieci? Heloł... Jak ty to robisz?
Brzuch po 4 ciążach... super!
Piękny brzuch

- czytamy. Aleksandra i Michał Żebrowscy są rodzicami czwórki pociech: dwunastoletniego Franciszka, dziewięcioletniego Henryka, dwuletniego Feliksa, a 30 lipca 2022 roku przywitali na świecie swoją pierwszą córeczkę. Na Instagramowej relacji Ola Żebrowska udostępniła także kadr, na którym zaznaczyła serduszkiem swoje rozstępy. - A tu rozstępy jeszcze z 2010 roku - podpisała. 

Aleksandra ŻebrowskaAleksandra Żebrowska https://www.instagram.com/olazebrowska/

Programu Mamy czas możecie słuchać w wersji audio w dużych serwisach streamingowych, np. tu:

Więcej o: