Paris Hilton wyznała, że została zgwałcona. Jako 20-latka dokonała aborcji. "Nie byłam na to gotowa"

Paris Hilton w szczerym wywiadzie wyznała, że jej pierwszy stosunek seksualny odbył się bez jej zgody i miał miejsce w wieku 15 lat. Dziedziczka fortuny ujawniła również, jak aborcja i traumatyczne doświadczenia wpłynęły na decyzję o skorzystaniu z usług surogatki.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Traumatyczne dzieciństwo Paris Hilton jest jeszcze mroczniejsze niż fakty, którymi wcześniej dzieliła się publicznie. W nowym wywiadzie dla magazynu Glamour, sławna dziedziczka otworzyła się na temat jej doświadczeń, które miały miejsce jeszcze, kiedy była nastolatką.

 
Zobacz wideo Joanna Racewicz była bierną ofiarą przemocy. Szybko zareagowała

Hilton przyznała w nowym wywiadzie, że w wieku 15 lat została zgwałcona przez starszego mężczyznę

42-letnia Paris Hilton w najnowszym wywiadzie dla magazynu Glamour ujawniła szokujące fakty z jej dzieciństwa. Dziedziczka fortuny zdradziła, że jej pierwszy stosunek seksualny odbył się bez jej zgody, gdy miała 15 lat. W tym czasie Hilton mieszkała ze swoją babcią ze strony matki w Palm Springs. Odwiedzała Los Angeles, aby spotykać się z przyjaciółmi i spędzać czas w centrum handlowym Westfield Century City. Jej oprawcą był starszy mężczyzna, którego poznała w lokalnym centrum handlowym w Kalifornii. Pewnego dnia grupa mężczyzn "zaprosiła" Hilton i jej przyjaciółki do swojego domu, gdzie poczęstowali nieletnie jagodowym winem do picia. Następnie zemdlała i obudziła się kilka godzin później, wiedząc, że coś się stało.

 

Paris Hilton ujawnia, że dokonała aborcji w wieku 20 lat. "Nie byłam na to gotowa"

Paris Hilton i Carter Reum z pomocą surogatki niedawno powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. 42-latka zdradziła, że ponad 20 lat temu prawie została matką. Hilton podczas wywiadu przyznała, że dokonała wtedy aborcji w wieku dwudziestu kilku lat, o czym nie chciała rozmawiać, ponieważ w tamtym czasie czuła ogromny wstyd. Dodała jedynie:

Byłam dzieckiem i nie byłam na to gotowa.
 

Gwiazda przez wiele lat nie wyznała tej tajemnicy, lecz rok temu przerwała milczenie. Gdy Sąd Najwyższy uchylił wyrok w sprawie Roe przeciwko Wade poczuła, że musi zabrać głos w tej sprawie.

Myślę, że to ważne. Jest wokół tego tyle polityki i tak dalej, ale to ciało kobiety... Dlaczego miałoby istnieć prawo oparte na tym? To twoje ciało, twój wybór i naprawdę w to wierzę. To dla mnie zdumiewające, że tworzą prawa dotyczące tego, co robisz ze swoim zdrowiem reprodukcyjnym, ponieważ gdyby to dotyczyło facetów, wcale by tak nie było.

Dziedziczka zdecydowała się urodzić swojego syna, Phoenixa z pomocą surogatki, ponieważ obawiała się, że ciąża przywróci wszystkie złe wspomnienia.

 
Więcej o: