Kiedyś znana głównie z muzyki, dziś zarabia krocie na OnlyFans."Jestem kimś, kto zawsze pokazuje swoje piersi"

Kiedyś była znana głównie z muzyki, teraz zarabia krocie na OnlyFans dodając treści bez cenzury. W podcaście Emily Ratajkowski gwiazda otworzyła się na temat nowej ścieżki kariery i zarabiania na swoim ciele.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

W zeszłym miesiącu znana wokalistka Iggy Azalea założyła konto w serwisie OnlyFans co wywołało sporo kontrowersji. Gwiazda twierdziła, że strona ma jej posłużyć do publikowania nieocenzurowanych zdjęć, nagrać i muzyki. Ma być to element jej zapowiedzianego projektu Hotter Than Hell ,który ma łączyć w sobie wideo, zdjęcia, muzykę, a nawet poezję.

Już za 25 dolarów miesięcznie, fani mogą otrzymać dostęp do intymnych zdjęć raperki oraz pierwszy dostęp do jej utworów

Po rozpoczęciu działalności na stronie Only Fans, w internecie zaczęły pojawiać się informacje o domniemanych zarobkach artystki. Według pierwszych doniesień już pierwszego dnia artystka miała zaorbić ponad 300 tysięcy dolarów, a trzy dni później miało to być aż pół miliona dolarów. Raperka postanowiła odnieść się do doniesień, mówiąc:

Piszecie bzdury, byle tylko coś pisać. Te liczby są wzięte z sufitu

– stwierdziła. W listopadzie jednak w jednym z wywiadów stwierdziła, że zarobiła tyle, że mogłaby już nigdy w życiu nie pracować.

 

 OFERTY AVANTI24.PL: Po garść modowych inspiracji zapraszamy na Avanti24.pl

Artystka przyznaje, że OnlyFans to idealna platforma do publikacji jej nowego projektu

Jestem podekscytowana tym, że nie muszę się martwić obezwładniającą i ograniczającą cenzurą, z którą muszą radzić sobie artyści, gdy publikują swoją pracę na innych cyfrowych platformach

—powiedziała Iggy.

Artystka podkreśla, że nie zamierza przepraszać za zarabianie pieniędzy na swoim ciele

 
Przez lata zarabiałam pieniądze ciałem dla wytwórni płytowych. Wiele ludzi zarobiło dużo na moim ciele [...] nie sądzę, żebym musiała przepraszać za fakt, że chcę utowarować własne ciało. Mam do tego prawo.

- mówiła w podcaście High Low prowadzonym przez Emily Ratajkowski

Lubię to. Lubię dodawać takie zdjęcia. Lubie swoje piersi. Wyglądają świetnie. Lubie swoje ciało. Jestem kimś, kto zawsze pokazuje swoje piersi.

- powiedziała stanowczo.

 

A wy, co sądzicie o takiej ścieżce kariery dla wokalistki?

Zobacz wideo Nowości na Netfliksie w marcu 2023

OFERTY AVANTI24.PL: Skechers nawiązuje współpracę modową z Diane Von Furstenberg. Sneakersy w kobiecych kolorach są idealne na wiosnę!

Więcej o: